výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Praha - Stromovka (17. - 18. 2. 2018)

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 17.2.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:53.85 Q
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 1:54.51 Q
3 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:54.80 q
4 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:55.93 q
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:55.99
6 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:56.95
7 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:57.33
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200188Mlynář Vojtěch (VITKO)26.58
400188Mlynář Vojtěch (VITKO)56.14
600188Mlynář Vojtěch (VITKO)1:25.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.2.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:57.97 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.96 Q
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:59.49
4 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:59.57
5 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:59.69
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:01.37
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200274Coubal Martin (KOLIN)29.88
400274Coubal Martin (KOLIN)1:00.89
600190Symerský Lukáš (VITKO)1:30.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.2.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:58.61 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:59.03 Q
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:59.60
4 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.95
5 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:00.29
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:00.48
Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200127Růžička Adam (HVEPA)30.00
400127Růžička Adam (HVEPA)1:00.42
600267 1:30.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:53.85 Q
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 1:54.51 Q
3 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:54.80 q
4 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:55.93 q
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:55.99
6 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:56.95
7 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:57.33
8 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:57.97 Q
9 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:58.61 Q
10 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.96 Q
11 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:59.03 Q
12 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:59.49
13 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:59.57
14 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:59.60
15 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:59.69
16 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.95
17 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:00.29
18 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:00.48
19 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:01.37
20 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.53
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:52.94
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:53.33
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:53.95
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.03
5 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:55.08
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:55.54
7 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 1:55.94
8 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 2:01.12
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20022Gregor Jiří (DOMAZ)27.96
400190Symerský Lukáš (VITKO)57.34
600188Mlynář Vojtěch (VITKO)1:26.46
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 17.2.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:12.57 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:14.51 Q
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:15.09 Q
4 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:16.07
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:17.43
6 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:19.45
7 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:23.32
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:37.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200161Málková Anna (JESPR)31.34
400161Málková Anna (JESPR)1:07.69
600161Málková Anna (JESPR)1:42.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.2.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:14.94 Q
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:15.00 Q
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 2:15.46 Q
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:15.71 q
5 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:15.75 q
6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:17.64
7 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:17.74
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:25.89
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200116Hálová Kateřina (AKZLI)31.11
400116Hálová Kateřina (AKZLI)1:05.92
600116Hálová Kateřina (AKZLI)1:41.98
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:12.57 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:14.51 Q
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:14.94 Q
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:15.00 Q
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:15.09 Q
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 2:15.46 Q
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:15.71 q
8 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:15.75 q
9 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:16.07
10 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:17.43
11 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:17.64
12 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:17.74
13 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:19.45
14 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:23.32
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:25.89
16 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:37.65

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:07.01
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:07.89
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:09.25
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:10.88
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:11.03
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 2:15.54
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:17.53
8 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:19.57
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200116Hálová Kateřina (AKZLI)31.23
400116Hálová Kateřina (AKZLI)1:04.82
600150Mezuliáníková Diana (OLYPR)1:38.17
Celkem 8 závodníků