výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Praha - Stromovka (17. - 18. 2. 2018)

1500 m - Muži

(ne, 18.2.2018 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:48.26
2 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:49.47
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:50.15
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 5 3:51.11
5 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:53.59
6 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 3:56.34
7 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 3:57.03
8 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:57.83
9 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 3:59.31
10 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:59.90
11 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:00.75
12 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:03.90
13 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:04.92
14 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 4:06.24
15 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 4:08.30
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400183Chwistek Lukáš (VITKO)59.62
800231Sigmund Dominik (DUKPR)2:02.16
1200231Sigmund Dominik (DUKPR)3:07.03
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:19.26
2 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:33.21
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:33.41
4 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:33.46
5 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:37.95
6 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:38.39
7 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:39.13
8 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:42.31
9 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 12 4:42.34
10 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 4:48.84
11 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:55.00
12 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 5:14.69
Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 15 DNS
Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11 DNS
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 16 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400208Vrzalová Simona (VITKO)1:06.84
800208Vrzalová Simona (VITKO)2:15.66
1200208Vrzalová Simona (VITKO)3:26.97
Celkem 16 závodníků