výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Praha - Stromovka (17. - 18. 2. 2018)

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 17.2.2018 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 48.06 Q 0.378
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.57 q 0.264
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.88 0.200
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 2 49.46 0.155
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.77 0.177
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200268Desenský Michal (HKRAL)22.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.2.2018 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.22 Q 0.246
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.58 q 0.320
3 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.74 0.190
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.86 0.243
5 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 50.44 0.183
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20085Šnejdr Filip (SLAPR)22.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.2.2018 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.18 Q 0.179
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.71 q 0.205
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.83 0.197
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 49.71 0.194
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 50.79 0.203
6 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.220
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200123Tesař Jan (STBOL)22.16
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.18 Q 0.179
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.22 Q 0.246
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.71 q 0.205
4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 48.06 Q 0.378
5 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.57 q 0.264
6 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.58 q 0.320
7 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.74 0.190
8 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.83 0.197
9 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.88 0.200
10 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 2 49.46 0.155
11 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 49.71 0.194
12 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.77 0.177
13 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.86 0.243
14 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 50.44 0.183
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 50.79 0.203
16 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.220

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.12 0.225
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.18 0.230
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.39 0.239
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.44 0.169
5 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 48.42 0.176
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200268Desenský Michal (HKRAL)22.12
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 17.2.2018 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 55.22 Q 0.165
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 56.94 0.243
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.39 0.189
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 57.58 0.327
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.67 0.212
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200280Seidlová Zdeňka (KOLIN)25.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.2.2018 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.59 Q 0.165
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.31 q 0.402
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.66 0.366
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.23 0.246
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.178
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20067Petržilková Tereza (SKPLZ)25.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.2.2018 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.82 Q 0.179
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.53 q 0.420
3 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.98 0.199
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 57.47 0.177
5 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 58.88 0.241
6 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 59.69 0.191
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200326Hofmanová Martina (USKPR)25.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.2.2018 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 54.85 Q 0.180
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 56.64 0.351
3 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 56.88 0.181
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 57.04 0.441
Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DQ 163.3a
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200338Pírková Marcela (USKPR)24.86
Poznámky:
DQ: 163.3a
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.82 Q 0.179
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.59 Q 0.165
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 54.85 Q 0.180
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 55.22 Q 0.165
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.31 q 0.402
6 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.53 q 0.420
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 56.64 0.351
8 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.66 0.366
9 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 56.88 0.181
10 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 56.94 0.243
11 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.98 0.199
12 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 57.04 0.441
13 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.39 0.189
14 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 57.47 0.177
15 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 57.58 0.327
16 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.67 0.212
17 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.23 0.246
18 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 58.88 0.241
18 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DQ 163.3a
19 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 59.69 0.191
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.178

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.64 0.214
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.67 0.202
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.77 0.215
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.47 0.175
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 56.82 0.376
6 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 57.00 0.385
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200326Hofmanová Martina (USKPR)25.22
Celkem 6 závodníků