Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava (20. 2. 2018)

Skok daleký - Žáci

(út, 20.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 6.00 6.00X5.506.005.90--
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 5.24 5.175.244.695.244.834.82X
3 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 15 5.15 XX5.155.155.08XX
4 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 14 5.03 5.035.01X5.034.754.844.75
5 Norbert MarekNorbert Marek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 4.73 X4.634.324.634.734.694.56
6 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 12 4.66 4.104.574.504.574.66XX
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 4.52 4.524.364.414.524.51X4.27
8 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 4.05 3.983.963.983.983.743.974.05
9 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 3.83 3.303.833.783.83
10 Ondřej SvačinaOndřej Svačina
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 3.81 3.773.683.813.81
11 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 3.68 3.263.683.173.68
12 Jáchym KrajníkJáchym Krajník
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 3.64 X3.64X3.64
13 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 3 3.57 3.463.513.573.57
14 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 3.41 3.32X3.413.41
15 Matyáš FilipMatyáš Filip
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 2.82 X2.82X2.82
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 11 DNS
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 13 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 20.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 27 5.05 4.574.824.814.824.934.985.05
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 34 5.03 X4.894.534.89X5.03X
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 35 5.02 4.80X4.874.87XX5.02
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 28 4.96 4.904.764.794.904.964.63X
5 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 26 4.92 4.614.914.744.914.924.624.67
6 Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 33 4.91 X4.914.884.91---
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 32 4.88 X4.844.714.844.694.884.68
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 30 4.80 X4.554.804.804.514.774.59
9 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 29 4.67 X4.67X4.67
10 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 25 4.60 4.604.594.454.60
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 24 4.53 X4.524.534.53
12 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 15 4.47 X4.474.264.47
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 12 4.43 4.434.194.204.43
14 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 20 4.39 XX4.394.39
15 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 4.36 3.094.334.364.36
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 31 4.32 4.32X4.164.32
17 Diana DevaldováDiana Devaldová
SlovakiaSlovakia
05 19 4.25 4.074.064.254.25
18 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 4.19 3.754.064.194.19
19 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 21 4.18 4.074.18X4.18
20 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 10 4.13 4.134.032.574.13
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 16 4.12 3.533.874.124.12
22 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 13 4.05 3.963.484.054.05
23 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 3.99 3.463.793.993.99
24 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 3.83 3.83XX3.83
25 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 3.72 3.722.823.72
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 3.66 3.633.663.573.66
27 Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 3.63 -X3.633.63
28 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 3 3.61 X3.61X3.61
29 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 6 3.58 XX3.583.58
30 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 3.44 3.233.223.443.44
31 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 3.33 3.283.113.333.33
32 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 3.28 2.853.223.283.28
Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 DNS
Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 DNS
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 NM
Celkem 35 závodníků