Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava (20. 2. 2018)

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 37.73
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38.56
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 39.34
4 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.40
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.40
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 40.23
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 42.21
4 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.10
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.43
2 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 48.90
3 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.61
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 56.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 37.73
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38.56
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 39.34
4 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.40
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.40
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.80
7 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 40.23
8 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 42.21
9 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.10
10 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.43
11 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 48.90
12 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.61
13 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 56.47

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 39.96
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 41.65
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.12
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.17
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.36
6 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.02
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.36
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.04
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.25
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.27
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.36
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 42.99
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.17
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 45.44
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 46.49
5 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 46.87
Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 42.56
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.22
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.30
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.25
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.73
6 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.08
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 43.39
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 44.26
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 44.31
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 46.06
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.95
6 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 54.67
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.30
2 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.77
3 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.83
Barbora PapajováBarbora Papajová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Adéla PiňosováAdéla Piňosová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 39.96
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 41.65
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.12
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.36
5 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 42.56
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 42.99
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.04
8 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.17
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.22
10 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.30
11 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 43.39
12 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.17
13 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.25
14 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 44.26
15 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 44.31
16 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 45.44
17 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 46.06
18 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.36
19 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 46.49
20 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 46.87
21 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.02
22 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.25
23 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.27
24 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.36
25 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.73
26 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.08
27 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.95
28 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.30
29 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.77
30 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.83
31 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 54.67
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ 163.3b
Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Barbora PapajováBarbora Papajová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Adéla PiňosováAdéla Piňosová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS