Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. - 25. 2. 2018)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 2:00.00 Q
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:00.36 Q
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:01.27 q
4 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:01.83
5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:04.86
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:05.76
7 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:06.11
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)29.34
400464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)1:01.58
600464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)1:31.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:01.15 Q
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:01.19 Q
3 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.43
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:03.81
5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:04.15
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:05.59
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:10.03
8 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:10.99
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200510Duchan Kryštof (HKRAL)31.25
400510Duchan Kryštof (HKRAL)1:05.53
600192 1:32.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:59.41 Q
2 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 4 1:59.76 Q
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:00.20 q
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.13
5 Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 2:02.76
6 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:03.25
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:05.00
8 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:11.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200536Boček Radim (SOKOP)28.59
400536Boček Radim (SOKOP)59.52
600536Boček Radim (SOKOP)1:31.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:59.41 Q
2 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 4 1:59.76 Q
3 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 2:00.00 Q
4 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:00.20 q
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:00.36 Q
6 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:01.15 Q
7 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:01.19 Q
8 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:01.27 q
9 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.43
10 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:01.83
11 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.13
12 Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 2:02.76
13 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:03.25
14 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:03.81
15 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:04.15
16 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:04.86
17 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:05.00
18 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:05.59
19 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:05.76
20 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:06.11
21 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:10.03
22 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:10.99
23 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:11.86

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 NL 1:55.12
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:55.43
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:56.03
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:57.89
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:58.11
6 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:58.58
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:00.11
8 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 1 2:06.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200433Matějček Antonín (SOKCB)27.34
400433Matějček Antonín (SOKCB)57.25
600464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)1:26.53
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.00 Q
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:04.51 Q
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:05.36
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:06.18
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 2:06.52
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.95
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:09.37
8 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:09.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200384Kováčech Martin (VITKO)29.56
400384Kováčech Martin (VITKO)1:00.78
600384Kováčech Martin (VITKO)1:32.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.25 Q
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:02.61 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:02.79
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.46
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:05.06
6 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.97
7 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:10.02
8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:10.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200538Gebauer Viktor (SOKOP)29.99
400538Gebauer Viktor (SOKOP)1:02.01
600354Skýpala Tobiáš (SKMVM)1:32.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:59.53 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:00.31 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:01.32 q
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:02.16 q
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:03.76
6 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:06.08
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:07.54
8 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:14.08
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200459Holub Martin (OTROK)28.39
400459Holub Martin (OTROK)59.18
600566Janík Tadeáš (SPTRE)1:29.23
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:59.53 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:00.31 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:01.32 q
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:02.16 q
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.25 Q
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:02.61 Q
7 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:02.79
8 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.46
9 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:03.76
10 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.00 Q
11 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:04.51 Q
12 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:05.06
13 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:05.36
14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:06.08
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:06.18
16 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 2:06.52
17 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.97
18 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:07.54
19 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.95
20 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:09.37
21 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:09.73
22 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:10.02
23 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:10.41
24 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:14.08

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 1:54.93
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:55.03
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:55.86
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:58.64
5 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:59.87
6 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:00.25
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:01.42
8 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:02.61
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200653Davidík Jakub (STRIB)28.30
400653Davidík Jakub (STRIB)56.71
600653Davidík Jakub (STRIB)1:25.85
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:19.90 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:19.99 Q
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:20.57
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.61
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:22.56
6 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:23.60
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200166Červínová Michaela (LOVOS)32.89
400166Červínová Michaela (LOVOS)1:09.59
600166Červínová Michaela (LOVOS)1:46.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:20.99 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:22.03 Q
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:22.63
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:24.76
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:29.77
6 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:32.26
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200197Matějková Jana (SLAPR)31.37
400197Matějková Jana (SLAPR)1:06.66
600197Matějková Jana (SLAPR)1:43.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:18.19 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.31 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.64 q
4 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:19.04 q
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:34.55
6 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:35.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20055Freibergerová Eliška (MOSBR)33.17
40055Freibergerová Eliška (MOSBR)1:07.98
60055Freibergerová Eliška (MOSBR)1:43.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:18.19 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.31 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.64 q
4 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:19.04 q
5 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:19.90 Q
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:19.99 Q
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:20.57
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.61
9 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:20.99 Q
10 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:22.03 Q
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:22.56
12 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:22.63
13 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:23.60
14 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:24.76
15 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:29.77
16 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:32.26
17 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:34.55
18 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:35.74

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 NL 2:12.88
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:14.18
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:15.24
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.55
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:16.12
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:16.73
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.72
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:21.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200197Matějková Jana (SLAPR)30.44
400197Matějková Jana (SLAPR)1:04.64
600166Červínová Michaela (LOVOS)1:39.94
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:15.16 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.79 Q
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:16.06 q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.52
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:27.27
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:32.21
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200164Porubčanová Zuzana (POCER)31.98
400164Porubčanová Zuzana (POCER)1:06.23
600164Porubčanová Zuzana (POCER)
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.06 Q
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:22.73 Q
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:23.44
Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNF
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200506Zemaníková Anna (FMIST)34.17
400506Zemaníková Anna (FMIST)1:10.95
600506Zemaníková Anna (FMIST)1:47.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:20.08 Q
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.16 Q
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:20.31 q
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:21.71
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:24.23
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:31.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200278Korelová Kristýna (STBOL)32.83
400278Korelová Kristýna (STBOL)1:07.83
600278Korelová Kristýna (STBOL)1:44.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:15.16 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.79 Q
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:16.06 q
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:20.08 Q
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.16 Q
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:20.31 q
7 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:21.71
8 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.06 Q
9 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.52
10 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:22.73 Q
11 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:23.44
12 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:24.23
13 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:27.27
14 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:31.19
15 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:32.21
Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNF
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 MR 2:12.01
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:14.48
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:15.34
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:16.02
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:16.14
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:17.93
7 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:21.77
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200164Porubčanová Zuzana (POCER)31.54
400164Porubčanová Zuzana (POCER)1:05.21
600164Porubčanová Zuzana (POCER)1:39.61
Celkem 8 závodníků