Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (3. - 4. 3. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 07.34 Q
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.38 Q
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 07.49
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 07.51
5 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 07.55
6 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 07.71
7 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 7 07.77
8 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel Vyškov Orel Vyškov 8 08.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 07.40 Q
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.47 Q
3 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.53
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 07.53
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 07.69
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 07.72
7 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.81
8 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 08.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC Brno BYAC Brno 5 07.33 Q
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.45 Q
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 07.48 q
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 07.49 q
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 07.56
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.72
7 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 07.96
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.12
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC Brno BYAC Brno 4 NL 07.27
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.35
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 07.36
4 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 07.37
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 07.45
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.47
7 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.50
8 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 07.55
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.61 Q
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 08.04 q
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.11
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 08.20
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.23
6 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 08.33
7 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.71 Q
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.93 q
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.08
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.13
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.16
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.19
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 7 08.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový Jičín SVČ Fokus Nový Jičín 5 07.95 Q
2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 4 07.95 q
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 08.13
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.18
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.24
6 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 08.30
7 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.78 Q
2 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 3 07.92 q
3 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 08.14
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.21
5 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.27
6 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 08.33
7 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.47
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 07.58
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.71
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.77
4 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 1 07.97
5 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.00
6 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.00
7 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový Jičín SVČ Fokus Nový Jičín 6 08.01
8 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 2 08.02
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC Brno BYAC Brno 4 17.34 Q
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 17.79
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.82
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.50
5 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 21.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 17.49 Q
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 17.72 q
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.85
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 18.40
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 18.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 17.45 Q
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 17.76
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.04
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 18.22
5 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 18.53
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 17.62 Q
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 17.62 q
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 18.24
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 18.28
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC Brno BYAC Brno 2 18.76
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 18.87
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC Brno BYAC Brno 4 17.18
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 17.39
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 17.55
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 2 17.56
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 17.77
Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.76 Q
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 19.27 q
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.36
4 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 19.62
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 19.86
6 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 20.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.54 Q
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.57
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 19.61
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 19.64
5 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 19.75
Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 4 19.13 Q
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 19.22 q
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 2 19.75
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC Brno JAC Brno 6 19.80
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 19.98
6 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 20.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.14 Q
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 19.33
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 19.49
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 19.59
5 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 19.67
6 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 19.85
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 18.23
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.54
3 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 3 19.01
4 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.22
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.36
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 19.53
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 NR 35.09
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 36.43
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.96
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 37.27
5 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 37.36
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 38.24
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 NL 35.35 Q
2 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 37.58 q
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 38.86
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 40.04
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.33 Q
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 38.78
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.94
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 40.63
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.34 Q
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 37.86 q
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.15
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 39.93
5 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 41.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 37.29 Q
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.95
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 39.08
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 39.85
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 39.88
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 40.69
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 41.19
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 41.45
5 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 41.67
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 41.72
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.35 Q
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 42.36
3 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 44.10
4 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 44.92
5 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 45.35
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 41.44 Q
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 41.93 q
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 42.50
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 2 44.29
5 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 44.53
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 42.00 Q
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 42.91
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 43.37
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 43.55
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 44.32
6 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 6 45.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 41.61 Q
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice TJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 42.16
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 42.19
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 2 44.67
Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 41.91 Q
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 6 42.96
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK Blansko ASK Blansko 5 43.11
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 44.73
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:10.63 Q
2 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.39 Q
3 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:12.15
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 2 2:14.37
5 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 2:14.90
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 2:15.73
7 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:15.93
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:16.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 2:09.04 Q
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:09.24 Q
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:12.17
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:14.18
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.47
6 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 2:15.50
7 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 2:16.65
8 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 2:17.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 2:10.43 Q
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:10.44 Q
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 2:10.53 q
4 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 2:10.80 q
5 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:14.39
6 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 2:15.36
7 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:15.92
8 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 2:20.14
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:01.64
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.80
3 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 2:05.20
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 2:09.36
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:09.66
6 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:10.06
7 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 2:12.87
8 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:16.85
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK Blansko ASK Blansko 4 2:21.35 Q
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:23.28 Q
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:23.39 q
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:27.15
5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.89
6 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK Bílina AK Bílina 6 2:31.19
7 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:31.98
8 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 2:38.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 2:27.31 Q
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:27.67 Q
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 6 2:30.52
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:30.83
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 2:32.76
6 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ Uničov TJ Uničov 2 2:34.63
7 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:35.65
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 2:41.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 4 2:23.03 Q
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 2:24.63 Q
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:25.91 q
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:29.91
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:32.03
6 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 2:35.23
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 2:35.36
8 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:41.53
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK Blansko ASK Blansko 4 MR 2:11.79
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:13.91
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 2:17.44
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:23.58
5 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:25.16
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:25.80
7 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 2 2:30.28
8 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:30.74
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 NL 4:23.41
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 5 4:24.57
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:27.44
4 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 4:32.28
5 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 4:37.64
6 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:38.73
7 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 4:44.17
8 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 12 4:46.91
9 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 4:48.39
10 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 10 4:49.05
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 14 4:59.31
12 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:01.15
13 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 13 5:04.51
14 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:06.76
15 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 15 5:13.48
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:00.47
2 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 5:00.52
3 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 10 5:01.00
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 7 5:01.84
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 12 5:03.66
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 5:08.51
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK Most AK Most 6 5:08.79
8 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 18 5:09.01
9 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 16 5:10.62
10 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 5:13.02
11 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC Brno JAC Brno 14 5:13.65
12 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 5:14.96
13 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 5:15.31
14 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 11 5:16.14
15 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 9 5:18.23
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub... 15 DNF
Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 DNF
Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 13 DNS
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 09:46.29
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 09:47.27
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 09:50.91
4 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 10:03.75
5 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10:14.22
6 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC Brno BYAC Brno 8 10:22.46
7 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 9 10:22.88
8 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 10:28.01
9 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 12 10:30.09
10 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 10 10:31.17
11 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 11 10:42.45
12 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 14 10:44.53
13 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 13 10:48.11
14 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 10:52.76
15 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 15 10:54.88
16 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 11:00.03
17 Adam ZončaAdam Zonča 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 16 11:16.61
Celkem 17 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 MR 08.18 Q
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.53 Q
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 08.56 q
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.73 q
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 08.89
6 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.12
7 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 09.94
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 10.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 08.39 Q
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 08.45 Q
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 08.78
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 08.92
5 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 09.01
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.14
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 09.15
8 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 8 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 MR 08.27 Q
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 08.56 Q
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 08.84
4 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.94
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 09.07
6 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.16
7 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 6 09.54
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 09.63
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 MR 08.12
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 08.27
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.29
4 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 08.30
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 7 08.43
6 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 08.49
7 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.54
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 NL 08.75
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.79
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.83
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.91
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.07
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 09.19
7 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.23
Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.85 Q
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 09.09 Q
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.12 q
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 09.18 q
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 2 09.30
6 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.58
7 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 09.62
8 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.83 Q
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.94 Q
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 09.39
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.45
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 09.46
6 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.53
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.54
8 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 09.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 08.85 Q
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.06 Q
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.32
4 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 09.37
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.41
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC Brno JAC Brno 3 09.60
7 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 8 09.67
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 10.08
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sládek, Horák, Lochman, Šalman Sládek, Horák, Lochman, Šalman Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:35.19
2 Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 1:36.57
3 Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 1:38.05
4 Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6 1:41.24
Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:39.31
2 Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček BYAC Brno BYAC Brno 2 1:40.88
3 Rejzl, Raška, Štefl, Holec Rejzl, Raška, Štefl, Holec Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 1:41.58
Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 DQ 170.7
Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrba, Špác, Míka, Škarda Vrba, Špác, Míka, Škarda AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:40.38
2 Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 1:41.39
3 Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 1:45.12
Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 DQ 170.6c
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:45.01
2 B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 1:47.31
3 Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 1:54.41
Bužgová, Oborná, Pisková, Borová Bužgová, Oborná, Pisková, Borová SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ 170.7
Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:46.61
2 Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 1:49.68
3 Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 3 1:49.96
4 Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 1:50.02
5 A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 1:52.83
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová SK Jeseniova SK Jeseniova 4 1:47.65
2 Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 1:48.95
3 Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 1:49.12
4 Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 1:51.92
5 Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:53.22
6 Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková JAC Brno JAC Brno 3 1:55.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí TJ SK Čéčova Č.Budějovice TJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:49.77
2 Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 1:51.65
3 Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 1:51.75
4 Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:53.39
5 Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 1:56.56
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 1:51.56
2 Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 1:53.73
3 Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 1:53.92
4 B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 1:55.25
Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 DQ 170.19
A Krchová, Bártová, Fialová, Toová A Krchová, Bártová, Fialová, Toová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 1:51.97
2 Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:53.44
3 Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 1:54.43
4 Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová SK Aritma Praha SK Aritma Praha 5 1:55.11
5 C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 1:57.85
Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 DQ 170.19
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.641.681.721.751.781.811.86
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 17 1.81 ----OOX-OXXX
2 Michal MachalaMichal Machala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 8 1.78 OOXOXOXXOXXOOXXX
3 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 13 1.75 OOXOOOOXXX
4 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova SK Jeseniova
03 3 1.72 XXOXOOXXOXOXXX
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
03 10 1.68 -XOXOOXXX
6= Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
03 12 1.68 OOOXOXXX
6= Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 6 1.68 OOOXOXXX
6= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 1.68 OOOXOXXX
9 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 1.68 OXOOXXOXXX
10 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
04 7 1.68 XOOXOXXOXXX
11 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
03 14 1.64 OOOXXX
12 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
03 1 1.64 OOXXOXXX
13= Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
03 4 1.60 OOXXX
13= David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 9 1.60 OOXXX
15 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 1.60 OXOXXX
16 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
03 15 1.60 -XXOXXX
Filip JahnFilip Jahn
BYAC Brno BYAC Brno
03 18 DNS
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno BYAC Brno
03 16 DNS
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.521.571.611.641.671.70
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
04 16 1.64 OOOOXO-XXX
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 5 1.61 OOOOXXX
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno JAC Brno
04 11 1.61 OOXXOOXXX
4= Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 1.61 OOOXXOXXX
4= Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno JAC Brno
04 8 1.61 OOOXXOXXX
6 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 19 1.61 OOXOXXOXXX
7= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 15 1.57 OOOXXX
7= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
03 12 1.57 OOOXXX
9 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno JAC Brno
03 13 1.57 OOXOXXX
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 18 1.52 -OXXX
11 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 4 1.52 XOOXXX
12 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
03 10 1.52 OXOXXX
13 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 9 1.52 XOXOXXX
14 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
03 1 1.52 OXXOXXX
15 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
03 3 1.52 XOXXOXXX
16= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 14 1.47 OXXX
16= Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 6 1.47 OXXX
18= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 1.47 XOXXX
18= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 7 1.47 XOXXX
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Finále (so, 3.3.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.702.903.053.203.303.403.503.603.703.80
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 3.70 ----O-OOOXXX
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 3.50 --OOOOOXXX
3 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 3.30 OOOOXXOXXX
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
03 4 3.20 OOOXXOXXX
5 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5 3.05 OXOOXXX
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 6 3.05 -OXOXXX
7 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
05 2 2.90 OXOXXX
8 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 1 2.70 OXXX
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.352.502.602.702.802.903.003.103.203.303.353.40
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
03 17 3.35 ------OOOOOX-OXXX
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 18 3.35 -----O-OOOOOXXOXXX
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
03 16 3.00 ---OOOXOOXOXXX
4 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 14 3.00 ---OOOXOXOXOXXX
5 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 13 2.80 -OOOOXXOOXXX
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 12 2.80 --OOOOXOXXX
7= Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 9 2.70 --XOOOOXXX
7= Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 6 2.70 --XOOOOXXX
9 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
03 15 2.60 ---XOO-XXX
10 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 11 2.60 OOXOOXOXXX
11= Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 2.50 OOXOOXXX
11= Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 7 2.50 OOXOOXXX
13= Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 2.50 OOOXOXXX
13= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 8 2.50 OOOXOXXX
15 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
05 1 2.35 OOOXXX
16 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 5 2.35 OOXOXXX
17 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2 2.00 OXXX
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
04 10 DNS
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 18 NL 6.51 5.732.756.406.406.21X6.51
2 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 19 6.38 6.226.286.386.38X6.136.27
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
03 17 6.36 6.196.196.366.36XXX
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 12 6.16 6.163.686.086.165.185.605.89
5 Jan RabaJan Raba
AC Pardubice AC Pardubice
03 16 6.12 6.126.115.876.124.625.875.96
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 10 6.00 6.005.32X6.005.475.57X
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 5.83 5.835.625.685.835.62X5.73
8 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 7 5.80 X5.675.805.805.495.725.50
9 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 5.78 5.785.16X5.78
10 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
03 9 5.74 5.745.715.485.74
11 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice AC Pardubice
03 11 5.72 5.725.505.385.72
12 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
03 14 5.65 5.655.165.455.65
13 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
03 3 5.63 5.525.635.395.63
14 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
03 4 5.55 5.455.554.095.55
15 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 15 5.45 5.454.585.145.45
16 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
04 5 5.31 5.215.315.175.31
17 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
03 1 5.23 5.175.125.235.23
18 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 2 3.25 X3.25X3.25
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 8 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 17 5.47 X5.22X5.225.475.32X
2 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 5.43 5.275.305.095.304.835.385.43
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
04 16 5.35 3.545.205.305.30X5.355.26
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 13 5.32 5.32X5.125.325.265.265.15
5 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
03 15 5.31 5.145.144.865.144.795.225.31
6 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3 5.18 5.14X5.185.184.934.775.00
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
03 5 5.16 4.68X5.165.16XX5.14
8 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno JAC Brno
05 2 5.13 5.135.075.005.134.995.095.13
9 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
03 11 5.11 XX5.115.11
10 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
04 8 5.10 4.635.105.005.10
11 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 6 5.10 XX5.105.10
12 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s.
03 14 5.09 5.094.804.855.09
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
03 4 5.06 4.855.064.945.06
14 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno JAC Brno
04 12 5.04 4.97X5.045.04
15 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
03 10 5.02 4.604.495.025.02
16 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 4.95 4.954.88X4.95
17 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 9 4.89 4.894.89X4.89
18 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 4.84 X4.84X4.84
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 19 MR 14.69 13.06X12.6513.0613.7114.6914.34
2 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 12.86 11.5311.8012.1212.1212.3912.1712.86
3 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 17 12.72 11.0911.7611.9711.9712.3110.6712.72
4 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s. TJ Desná, z.s.
03 18 12.62 12.32X12.6212.62X12.43X
5 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 14 12.23 9.5011.3211.4511.4511.6511.0612.23
6 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
03 16 11.67 11.4611.6711.3811.67X11.06X
7 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 10.59 9.6710.598.6510.599.999.189.14
8 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 8 10.52 10.529.639.5710.528.679.769.22
9 Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 13 10.46 X10.4610.0910.46
10 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 10.33 10.339.879.8010.33
11 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 3 10.33 9.519.5510.3310.33
12 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK Most AK Most
04 6 10.26 9.7210.269.9010.26
13 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
03 1 10.21 9.54X10.2110.21
14 Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 11 10.19 9.229.4910.1910.19
15 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 4 10.14 9.969.8310.1410.14
16 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 7 09.87 9.879.489.859.87
17 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž AK Kroměříž
03 10 09.85 X9.719.859.85
18 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek
03 9 09.10 9.10X8.449.10
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 12 DNS
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
03 18 MR 18.20 15.47X15.4215.4718.1516.4718.20
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 19 15.97 15.97--15.97---
3 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
03 12 13.99 13.9912.87X13.9913.84XX
4 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 14 13.80 13.6213.35X13.6213.3812.9013.80
5 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 17 13.29 13.2112.90X13.2112.74X13.29
6 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 15 13.20 12.8512.83X12.8512.64X13.20
7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 13.00 12.5312.6713.0013.00X11.56X
8 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
03 7 12.86 11.6412.8612.2612.8612.2112.6812.31
9 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
03 10 12.68 12.3712.1212.6812.68
10 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
03 4 12.61 10.9512.6111.7912.61
11 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 13 12.53 12.1912.5312.2712.53
12 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
03 16 12.42 12.4212.2612.3312.42
13 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 12.34 11.7812.3412.2612.34
14 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 11.88 11.8111.8811.8111.88
15 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 8 11.77 11.6611.1911.7711.77
16 Michal ZalasMichal Zalas
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
04 3 11.60 11.6011.5011.1811.60
17 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
03 1 11.46 11.0911.4611.2211.46
18 Adam KundrataAdam Kundrata
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5 10.86 10.7310.7010.8610.86
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 6 DNS
Celkem 19 závodníků