výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (3. - 4. 3. 2018)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:10.63 Q
2 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.39 Q
3 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:12.15
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:14.37
5 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:14.90
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:15.73
7 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:15.93
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:16.07
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400230Budík Lukáš (OTROK)1:07:83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:09.04 Q
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:09.24 Q
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:12.17
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:14.18
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.47
6 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.50
7 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:16.65
8 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:17.35
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400109 1:03:65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 2:10.43 Q
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:10.44 Q
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:10.53 q
4 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:10.80 q
5 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:14.39
6 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:15.36
7 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:15.92
8 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:20.14
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400344Trávníček Štěpán (STRIB)1:07:74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:09.04 Q
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:09.24 Q
3 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 2:10.43 Q
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:10.44 Q
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:10.53 q
6 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:10.63 Q
7 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:10.80 q
8 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.39 Q
9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:12.15
10 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:12.17
11 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:14.18
12 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:14.37
13 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:14.39
14 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:14.90
15 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:15.36
16 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.47
17 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.50
18 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:15.73
19 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:15.92
20 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:15.93
21 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:16.07
22 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:16.65
23 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:17.35
24 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:20.14

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:01.64
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.80
3 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:05.20
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:09.36
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:09.66
6 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:10.06
7 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:12.87
8 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:16.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200259Hlavačka Thomas (FMIST)28.94
400259Hlavačka Thomas (FMIST)59.46
600259Hlavačka Thomas (FMIST)1:30.53
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:21.35 Q
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:23.28 Q
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:23.39 q
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:27.15
5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.89
6 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 6 2:31.19
7 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:31.98
8 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:38.83
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40073Štoudková Pavla (BLANS)1:04:37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:27.31 Q
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:27.67 Q
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:30.52
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:30.83
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:32.76
6 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 2 2:34.63
7 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:35.65
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 2:41.04
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400169Svobodová Veronika (HRANI)1:11:29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 2:23.03 Q
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:24.63 Q
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:25.91 q
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:29.91
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:32.03
6 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:35.23
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:35.36
8 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:41.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400292Furchová Natálie (PRISN)1:08:93
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:21.35 Q
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 2:23.03 Q
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:23.28 Q
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:23.39 q
5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:24.63 Q
6 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:25.91 q
7 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:27.15
8 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:27.31 Q
9 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:27.67 Q
10 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.89
11 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:29.91
12 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:30.52
13 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:30.83
14 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 6 2:31.19
15 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:31.98
16 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:32.03
17 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:32.76
18 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 2 2:34.63
19 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:35.23
20 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:35.36
21 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:35.65
22 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:38.83
23 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 2:41.04
24 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:41.53

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 MR 2:11.79
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:13.91
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 2:17.44
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:23.58
5 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:25.16
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:25.80
7 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:30.28
8 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:30.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20073Štoudková Pavla (BLANS)30.36
40073Štoudková Pavla (BLANS)1:04.34
60073Štoudková Pavla (BLANS)1:39.56
Celkem 8 závodníků