výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (3. - 4. 3. 2018)

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Finále (so, 3.3.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.702.903.053.203.303.403.503.603.703.80
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 3.70 ----O-OOOXXX
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 3.50 --OOOOOXXX
3 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 3.30 OOOOXXOXXX
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 3.20 OOOXXOXXX
5 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5 3.05 OXOOXXX
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 3.05 -OXOXXX
7 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2 2.90 OXOXXX
8 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 2.70 OXXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.352.502.602.702.802.903.003.103.203.303.353.40
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 17 3.35 ------OOOOOX-OXXX
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 18 3.35 -----O-OOOOOXXOXXX
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 16 3.00 ---OOOXOOXOXXX
4 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 14 3.00 ---OOOXOXOXOXXX
5 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 13 2.80 -OOOOXXOOXXX
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 2.80 --OOOOXOXXX
7= Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 2.70 --XOOOOXXX
7= Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 2.70 --XOOOOXXX
9 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 15 2.60 ---XOO-XXX
10 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 2.60 OOXOOXOXXX
11= Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 2.50 OOXOOXXX
11= Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 7 2.50 OOXOOXXX
13= Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 2.50 OOOXOXXX
13= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 8 2.50 OOOXOXXX
15 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1 2.35 OOOXXX
16 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 2.35 OOXOXXX
17 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2 2.00 OXXX
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 DNS
Celkem 18 závodníků