výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (3. - 4. 3. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.641.681.721.751.781.811.86
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 1.81 ----OOX-OXXX
2 Michal MachalaMichal Machala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 8 1.78 OOXOXOXXOXXOOXXX
3 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 13 1.75 OOXOOOOXXX
4 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 1.72 XXOXOOXXOXOXXX
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 10 1.68 -XOXOOXXX
6= Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 12 1.68 OOOXOXXX
6= Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 6 1.68 OOOXOXXX
6= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 1.68 OOOXOXXX
9 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 1.68 OXOOXXOXXX
10 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 7 1.68 XOOXOXXOXXX
11 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 14 1.64 OOOXXX
12 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1 1.64 OOXXOXXX
13= Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4 1.60 OOXXX
13= David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 1.60 OOXXX
15 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 1.60 OXOXXX
16 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 15 1.60 -XXOXXX
Filip JahnFilip Jahn
BYAC BrnoBYAC Brno
03 18 DNS
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 16 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.521.571.611.641.671.70
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 16 1.64 OOOOXO-XXX
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.61 OOOOXXX
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 11 1.61 OOXXOOXXX
4= Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 1.61 OOOXXOXXX
4= Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 8 1.61 OOOXXOXXX
6 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 19 1.61 OOXOXXOXXX
7= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 15 1.57 OOOXXX
7= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 12 1.57 OOOXXX
9 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 13 1.57 OOXOXXX
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 18 1.52 -OXXX
11 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4 1.52 XOOXXX
12 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 10 1.52 OXOXXX
13 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 1.52 XOXOXXX
14 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 1.52 OXXOXXX
15 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 1.52 XOXXOXXX
16= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14 1.47 OXXX
16= Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 6 1.47 OXXX
18= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 1.47 XOXXX
18= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 1.47 XOXXX
Celkem 19 závodníků