výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (3. - 4. 3. 2018)

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 35.35 Q
2 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.58 q
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 38.86
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 40.04
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.33 Q
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 38.78
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.94
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 40.63
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.34 Q
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.86 q
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.15
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 39.93
5 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 41.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 37.29 Q
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.95
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.08
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 39.85
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 35.35 Q
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 37.29 Q
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.33 Q
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.34 Q
5 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.58 q
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.86 q
7 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 38.78
8 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 38.86
9 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.95
10 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.08
11 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.15
12 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 39.85
13 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 39.93
14 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.94
15 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 40.04
16 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 40.63
17 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 41.58
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 163.3a

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NR 35.09
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 36.43
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.96
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 37.27
5 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.36
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 38.24
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.35 Q
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 42.36
3 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.10
4 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 44.92
5 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 45.35
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 41.44 Q
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 41.93 q
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 42.50
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 44.29
5 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.53
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 42.00 Q
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 42.91
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.37
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 43.55
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.32
6 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 45.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.61 Q
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 42.16
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.19
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.67
Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.3.2018 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.91 Q
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 42.96
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 43.11
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.73
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.35 Q
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 41.44 Q
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.61 Q
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.91 Q
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 41.93 q
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 42.00 Q
7 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 42.16
8 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.19
9 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 42.36
10 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 42.50
11 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 42.91
12 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 42.96
13 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 43.11
14 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.37
15 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 43.55
16 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.10
17 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 44.29
18 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.32
19 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.53
20 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.67
21 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.73
22 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 44.92
23 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 45.35
24 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 45.77
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DQ 163.3a
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DQ 163.3a
Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 DQ 163.3a
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 39.88
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 40.69
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.19
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 41.45
5 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 41.67
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 41.72
Celkem 6 závodníků