Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Kolín (1. - 3. 6. 2018)400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Desetiboj |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.27 | 0.186 | 849 | ||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.80 | 0.185 | 778 | ||||||||||||
3 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 3 | 51.24 | 0.179 | 758 | ||||||||||||
4 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 5 | 51.33 | 0.200 | 754 | ||||||||||||
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Desetiboj |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.89 | 0.199 | 730 | ||||||||||||
2 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 3 | 52.90 | 0.219 | 686 | ||||||||||||
3 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.81 | 0.227 | 647 | ||||||||||||
4 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 57.36 | 0.247 | 507 | ||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Desetiboj |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 54.35 | 0.240 | 625 | ||||||||||||
2 | David CapoušekDavid Capoušek | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 56.46 | 0.286 | 541 | ||||||||||||
3 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 56.80 | 0.183 | 528 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.27 | 0.186 | 849 | ||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.80 | 0.185 | 778 | ||
3 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 3 | 51.24 | 0.179 | 758 | ||
4 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 5 | 51.33 | 0.200 | 754 | ||
5 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.89 | 0.199 | 730 | ||
6 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 3 | 52.90 | 0.219 | 686 | ||
7 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.81 | 0.227 | 647 | ||
8 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 54.35 | 0.240 | 625 | ||
9 | David CapoušekDavid Capoušek | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 56.46 | 0.286 | 541 | ||
10 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 56.80 | 0.183 | 528 | ||
11 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 57.36 | 0.247 | 507 | ||
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 6 | DNS | |||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 1.6.2018 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Desetiboj |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4 | NL 50.24 | 0.163 | 804 | ||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 50.40 | 0.188 | 796 | ||||||||||||
3 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 53.36 | 0.268 | 666 | ||||||||||||
4 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 54.86 | 0.215 | 604 | ||||||||||||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 1.6.2018 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Desetiboj |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 52.99 | 0.179 | 682 | ||||||||||||
2 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 53.86 | 0.176 | 645 | ||||||||||||
3 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 2 | 54.13 | 0.185 | 634 | ||||||||||||
4 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 55.36 | 0.181 | 584 | ||||||||||||
5 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 59.66 | 0.301 | 425 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 1.6.2018 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Desetiboj |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 52.92 | 0.223 | 685 | ||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 4 | 54.79 | 0.185 | 607 | ||||||||||||
3 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 55.91 | 0.250 | 563 | ||||||||||||
4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 56.52 | 0.225 | 539 | ||||||||||||
5 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 56.68 | 0.197 | 533 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4 | NL 50.24 | 0.163 | 804 | ||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 50.40 | 0.188 | 796 | ||
3 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 52.92 | 0.223 | 685 | ||
4 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 52.99 | 0.179 | 682 | ||
5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 53.36 | 0.268 | 666 | ||
6 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 53.86 | 0.176 | 645 | ||
7 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 2 | 54.13 | 0.185 | 634 | ||
8 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 4 | 54.79 | 0.185 | 607 | ||
9 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 54.86 | 0.215 | 604 | ||
10 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 55.36 | 0.181 | 584 | ||
11 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 55.91 | 0.250 | 563 | ||
12 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 56.52 | 0.225 | 539 | ||
13 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 56.68 | 0.197 | 533 | ||
14 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 59.66 | 0.301 | 425 | ||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | DNS |