výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Kladno (16. - 17. 6. 2018)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 6 14.52 0.172 908
2 Yasseen Ahmed AlYasseen Ahmed Al 01 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 15.34 0.562 809
3 Henrik HolmbergHenrik Holmberg 89 NorwayNorway 7 15.53 0.155 787
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.74 0.163 762
5 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 2 15.88 0.195 746
6 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.01 0.198 732
7 Elliot ThompsonElliot Thompson 92 United KingdomUnited Kingdom 3 16.02 0.204 730
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Araujo Luiz Alberto DeAraujo Luiz Alberto De 87 BrazilBrazil 2 14.50 0.177 911
2 Ben GregoryBen Gregory 90 United KingdomUnited Kingdom 4 14.76 0.135 879
3 Darko PešičDarko Pešič 92 MontenegroMontenegro 6 15.11 0.149 836
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.18 0.200 828
5 Rafal AbramowskiRafal Abramowski 95 PolandPoland 7 15.23 0.197 822
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.26 0.167 818
7 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 15.76 0.230 760
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 John LaneJohn Lane 89 United KingdomUnited Kingdom 6 14.68 0.148 889
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.72 0.154 884
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.75 0.149 880
4 Rafal HorbowiczRafal Horbowicz 98 PolandPoland 7 14.94 0.499 857
5 James FinnayJames Finnay 96 United KingdomUnited Kingdom 8 15.29 0.190 815
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.49 0.159 791
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Araujo Luiz Alberto DeAraujo Luiz Alberto De 87 BrazilBrazil 2 14.50 0.177 911
2 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 6 14.52 0.172 908
3 John LaneJohn Lane 89 United KingdomUnited Kingdom 6 14.68 0.148 889
4 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.72 0.154 884
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.75 0.149 880
6 Ben GregoryBen Gregory 90 United KingdomUnited Kingdom 4 14.76 0.135 879
7 Rafal HorbowiczRafal Horbowicz 98 PolandPoland 7 14.94 0.499 857
8 Darko PešičDarko Pešič 92 MontenegroMontenegro 6 15.11 0.149 836
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.18 0.200 828
10 Rafal AbramowskiRafal Abramowski 95 PolandPoland 7 15.23 0.197 822
11 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.26 0.167 818
12 James FinnayJames Finnay 96 United KingdomUnited Kingdom 8 15.29 0.190 815
13 Yasseen Ahmed AlYasseen Ahmed Al 01 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 15.34 0.562 809
14 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.49 0.159 791
15 Henrik HolmbergHenrik Holmberg 89 NorwayNorway 7 15.53 0.155 787
16 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.74 0.163 762
17 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 15.76 0.230 760
18 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 2 15.88 0.195 746
19 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.01 0.198 732
20 Elliot ThompsonElliot Thompson 92 United KingdomUnited Kingdom 3 16.02 0.204 730