výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno

Kladno (28. - 29. 7. 2018)

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 328 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.18 Q
2 418 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.19 Q
3 228 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:52.56 q
4 45 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 5 1:52.77 q
5 119 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:55.11
6 274 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.84
7 150 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.90
8 336 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 1:57.02
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40045Saleh Hakim (BILIN)54.86
60045Saleh Hakim (BILIN)1:23.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 230 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.95 Q
2 329 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:53.15 Q
3 26 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:53.94
4 156 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.45
5 201 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 1:54.89
6 251 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:57.44
7 92 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.82
262 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400262Friš Jan (DUKPR)52.98
600230Symerský Lukáš (VITKO)1:20.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 268 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.70 Q
2 273 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.13 Q
3 87 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:56.58
4 205 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:56.73
5 371 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:57.53
6 214 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:59.63
7 82 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.10
118 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400118Sasínek Filip (AKHOD)52.84
60087Hofta Jakub (SLAPR)1:27.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 230 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.95 Q
2 328 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.18 Q
3 418 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.19 Q
4 228 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:52.56 q
5 45 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 5 1:52.77 q
6 329 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:53.15 Q
7 26 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:53.94
8 156 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.45
9 201 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 1:54.89
10 119 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:55.11
11 268 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.70 Q
12 274 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.84
13 150 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.90
14 273 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.13 Q
15 87 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:56.58
16 205 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:56.73
17 336 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 1:57.02
18 251 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:57.44
19 371 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:57.53
20 214 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:59.63
21 82 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.10
22 92 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.82
262 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
118 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNF

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 328 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 1:47.36
2 268 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 1:48.74
3 230 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:48.82
4 418 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:51.96
5 45 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 6 1:52.28
6 228 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:53.35
7 329 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:54.59
8 273 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:57.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400268Kubista Jan (DUKPR)52.82
600328Hodboď Lukáš (HKRAL)1:20.63
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 184 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:17.48 Q
2 142 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:18.81 Q
3 73 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.85
4 104 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.63
5 207 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:22.04
6 377 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:22.47
7 366 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:24.32
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400377Šedivá Denisa (TABOR)1:12.37
600142Čechová Lenka (STBOL)1:47.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:15.16 Q
2 403 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.69 Q
3 81 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.73
4 130 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:19.79
5 36 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:20.36
6 256 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:20.38
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40036Gorecká Marcela (MOSBR)1:11.05
600245Vrzalová Simona (VITKO)1:46.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 182 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:11.89 Q
2 131 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.52 Q
3 53 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:12.73 q
4 120 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 SB 2:14.70 q
5 80 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:16.46
6 297 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:29.95
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400131Hálová Kateřina (AKZLI)1:08.10
600131Hálová Kateřina (AKZLI)1:41.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 182 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:11.89 Q
2 131 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.52 Q
3 53 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:12.73 q
4 120 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 SB 2:14.70 q
5 245 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:15.16 Q
6 80 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:16.46
7 403 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.69 Q
8 184 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:17.48 Q
9 81 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.73
10 142 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:18.81 Q
11 130 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:19.79
12 36 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:20.36
13 256 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:20.38
14 73 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.85
15 104 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.63
16 207 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:22.04
17 377 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:22.47
18 366 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:24.32
19 297 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:29.95

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:10.64
2 184 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:10.65
3 182 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:12.27
4 131 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:13.12
5 403 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:13.91
6 120 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 2:16.34
7 142 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:16.50
8 53 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:21.46
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40053Kutrová Eliška (AKOLY)1:09.67
600245Vrzalová Simona (VITKO)1:42.57
Celkem 8 závodníků