výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 9. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 07.14 Q
2 342 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 07.24 Q
3 200 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.32 q
4 48 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 07.35
5 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.39
6 68 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 SB 07.50
7 150 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 07.26 Q
2 211 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.36 Q
3 171 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 07.37
4 318 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.45
5 106 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.49
6 44 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.55
7 264 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 07.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.23 Q
2 207 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.28 Q
3 155 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.32 q
4 141 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 07.39
5 400 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 07.40
6 15 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.48
7 322 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 07.69
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:30) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.18
2 342 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.26
3 227 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.27
4 200 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.29
5 1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.29
6 155 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.32
7 207 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 07.34
8 211 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 13:45) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 357 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.62 Q
2 415 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.88 Q
3 120 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 07.97 q
4 6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 SB 08.01 q
5 178 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 SB 08.09
6 193 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.17
7 441 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 13:45) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.72 Q
2 358 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.92 Q
3 65 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.05
4 475 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.15
5 501 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 08.15
6 185 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.20
7 250 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 13:45) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 133 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 07.82 Q
2 306 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.90 Q
3 140 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 08.03
4 330 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.09
5 500 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 08.27
6 162 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.30
7 432 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.31
8 467 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:15) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 357 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 07.52
2 160 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 07.70
3 133 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 07.84
4 306 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 07.91
5 358 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.95
6 415 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.98
7 120 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 07.99
8 6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 =SB 08.01
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.9.2018 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 16.76 Q
2 342 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 17.12 Q
3 106 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 17.36 q
4 48 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 17.40 q
5 171 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 17.55
6 49 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 17.81
7 2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 18.23
8 526 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 SB 18.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.9.2018 - 11:15) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.30 Q
2 1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 =SB 17.43 Q
3 57 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 17.57
4 68 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 SB 17.63
5 211 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.63
6 363 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 SB 18.05
7 44 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.18
8 150 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 18.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.9.2018 - 11:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 200 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.27 Q
2 47 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.72 Q
3 274 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.73
4 407 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.77
5 444 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 SB 17.85
6 405 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 17.88
7 264 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 17.97
8 318 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 18.22
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 16.72
2 342 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 =SB 17.12
3 106 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 17.32
4 227 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.34
5 200 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.41
6 1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 17.52
7 48 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.53
8 47 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 17.82
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 357 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 18.22 Q
2 6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 19.21 Q
3 65 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 19.33
4 92 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 19.72
5 193 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.90
6 370 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 20.12
7 129 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 19.13 Q
2 306 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 19.29 Q
3 266 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 19.43
4 250 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.80
5 441 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 19.84
6 502 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.15
7 162 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.9.2018 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.87 Q
2 133 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 SB 18.96 Q
3 330 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 19.20 q
4 415 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 19.32 q
5 472 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.91
6 494 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 20.12
7 203 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.28
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 12:35) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 357 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 17.93
2 160 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.62
3 306 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 18.72
4 133 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 18.97
5 107 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 19.02
6 6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 SB 19.10
7 330 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 19.19
8 415 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 19.37
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 493 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.32
2 61 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 36.76
3 292 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 36.86
4 155 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 36.94
5 118 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 37.22
6 491 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 37.45
7 198 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 37.85
8 54 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 38.10
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 493 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.04 Q
2 61 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 37.13 Q
3 54 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.69 q
4 99 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2 38.86
5 379 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 39.00
6 444 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 39.32
7 172 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 39.74
8 503 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 40.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.42 Q
2 491 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 37.49 Q
3 198 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 37.55 q
4 154 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 38.48
5 405 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.80
6 322 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 SB 39.59
7 237 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 39.75
8 326 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 155 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.50 Q
2 118 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 37.72 Q
3 47 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 38.00
4 189 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 38.67
5 489 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 39.03
6 363 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 39.14
7 125 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 39.69
8 288 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 39.74
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 SB 40.87
2 119 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 SB 40.88
3 89 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 42.36
4 236 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 42.71
5 82 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 43.13
6 323 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 43.25
7 317 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 43.53
8 385 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 53.16
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 385 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 41.36 Q
2 236 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 SB 41.94 Q
3 82 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 42.87 q
4 494 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.43
5 197 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 43.67
6 203 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.70
7 482 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 43.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 42.22 Q
2 323 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 43.50 Q
3 456 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 44.24
4 5 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 44.36
5 374 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 44.50
6 370 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 44.62
219 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 DQ 163.3a
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 119 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 41.93 Q
2 89 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 42.48 Q
3 317 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 43.08 q
4 140 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 43.34
5 504 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 SB 43.42
6 108 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 44.07
7 115 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 45.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 440 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:05.56 Q
2 182 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:05.93 Q
3 328 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:06.43 q
4 66 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:09.07 q
5 392 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:12.98
6 445 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:14.38
505 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 93 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 2:12.91 Q
2 286 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:13.64 Q
3 275 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:13.78
4 102 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:15.83
5 474 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:18.60
6 311 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:19.53
7 381 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:20.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 285 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:07.95 Q
2 321 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:08.32 Q
3 166 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:09.47
4 149 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:10.02
5 29 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:10.45
6 81 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:11.20
7 24 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:17.68
8 238 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:27.01
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 285 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:02.47
2 93 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 SB 2:02.72
3 182 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:04.20
4 286 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 2:04.24
5 440 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:06.90
6 328 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:07.69
7 321 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:07.72
8 66 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:07.93
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 120 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:21.31 Q
2 63 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:22.85 Q
3 389 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:24.63 q
4 95 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 SB 2:25.48 q
5 229 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:28.79
6 225 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:33.18
7 391 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:33.73
8 146 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:38.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 295 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:27.35 Q
2 333 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 2:27.55 Q
3 88 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:28.31
4 84 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:30.92
5 128 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.57
6 240 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:33.01
7 273 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 2:38.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 417 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 2:24.23 Q
2 316 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:25.70 Q
3 438 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 2:26.79
4 226 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:27.76
5 372 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:29.59
6 86 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 8 2:30.27
7 297 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:32.88
8 462 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 2:34.44
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 120 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:14.19
2 295 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:15.99
3 417 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 SB 2:16.60
4 63 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 2:19.58
5 389 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:23.84
6 333 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:25.48
7 95 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:25.66
8 316 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:29.26
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 22.9.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 380 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:13.87
2 70 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 4:16.64
3 144 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 4:20.29
4 312 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 4:20.74
5 347 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:26.42
6 468 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:28.13
7 253 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 4:30.61
8 279 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 SB 4:31.66
9 233 Pavel DolákPavel Dolák 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 8 4:31.97
10 209 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 9 4:33.78
11 234 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14 SB 4:38.05
12 165 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 4:42.08
13 337 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 13 4:42.79
14 173 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 4:44.84
15 100 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 4:48.07
16 114 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 16 SB 4:52.33
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 22.9.2018 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 94 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 SB 4:51.96
2 255 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:54.07
3 471 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:54.89
4 459 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 4:59.23
5 183 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 5:00.33
6 91 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:01.38
7 256 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:02.31
8 408 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:02.34
9 217 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 10 5:06.06
10 430 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 5:06.13
11 239 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 5:06.25
12 524 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18 5:07.96
13 371 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 5:11.22
14 235 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 5:13.07
15 298 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 5:13.77
16 390 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 5:14.41
17 506 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 17 5:17.91
18 484 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14 5:23.12
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 23.9.2018 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 62 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09:32.07
2 492 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 09:44.11
3 153 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 09:45.91
4 320 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09:47.42
5 346 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:59.34
6 230 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10:06.81
7 104 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 10:12.93
8 282 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10:20.43
9 469 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 SB 10:20.85
10 186 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 9 10:28.30
11 212 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 SB 10:31.57
12 163 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 PB 10:36.63
13 461 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 10:47.02
14 383 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 SB 10:48.12
15 181 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 10:49.44
16 382 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 10:53.79
17 507 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 18 SB 10:54.30
18 368 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15 10:54.66
Celkem 18 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 425 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.48 Q
2 406 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.81 Q
3 30 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.88 q
4 136 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.33
5 243 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.33
6 395 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.73
7 287 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 PB 13.23 Q
2 340 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 13.76 Q
3 457 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 14.05 q
4 394 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 14.23
5 241 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 14.60
6 257 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 14.65
7 83 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 6 15.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Vítr: +3.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 339 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.39 Q
2 103 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.02 Q
3 403 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.39
4 277 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.43
5 452 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 14.71
6 508 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 14.91
7 272 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 15.01
77 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:00) official Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.20
2 425 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.34
3 339 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 13.48
4 406 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.74
5 340 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 13.93
6 457 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 13.94
7 30 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.06
8 103 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.07
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 14:45) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 315 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 13.94
2 223 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.07
3 247 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 14.29
4 360 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.42
5 37 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 14.59
6 447 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.63
7 90 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 14.80
8 477 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.90
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.05 Q
2 360 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.59 Q
3 130 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.96
4 281 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 15.42
5 398 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 15.47
6 111 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.53
7 283 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 16.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 315 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.94 Q
2 37 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.41 Q
3 477 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.90 q
4 224 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.12
5 195 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 15.60
6 345 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.64
7 331 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 15.66
8 509 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.43 Q
2 447 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.71 Q
3 90 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.74 q
4 266 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 15.21
5 75 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 15.36
6 113 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.76
7 127 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.95
8 300 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.33
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.9.2018 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 340 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 26.99 Q
2 406 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 27.08 q
3 243 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 27.39
4 228 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 SB 27.62
5 510 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 28.53
6 169 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 SB 28.73
7 220 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 28.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.9.2018 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 26.59 Q
2 103 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 27.32
3 352 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.65
4 290 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 28.14
5 457 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 28.44
6 257 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 29.57
511 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 26.76 Q
2 56 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.80 q
3 207 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 26.94 q
4 277 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.08
5 446 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 28.53
6 46 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 30.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.9.2018 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 25.93 Q
2 35 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 26.64 q
3 394 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 27.97
4 136 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.14
5 241 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 28.31
6 270 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.88
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 12:25) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NR 24.96
2 490 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 25.65
3 207 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 SB 26.26
4 56 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 26.43
5 35 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 SB 26.53
6 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.07
7 340 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 27.41
8 406 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 27.75
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2018 - 12:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 315 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 27.87
2 476 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 29.18
3 360 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 29.33
4 247 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.39
5 37 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 29.75
6 25 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 30.30
7 335 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 30.36
8 97 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 30.82
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 315 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 29.01 Q
2 476 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 29.44 Q
3 75 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.59
4 268 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 30.83
5 439 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 31.02
6 113 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 31.45
7 525 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 32.37
417 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.68 Q
2 97 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 SB 30.73 Q
3 477 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.79
4 111 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.85
5 398 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 31.08
6 79 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 31.83
7 434 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 32.11
8 373 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 32.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 29.44 Q
2 360 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.74 Q
3 25 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 29.95 q
4 335 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 SB 30.11 q
5 470 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 31.36
6 254 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 31.64
7 18 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 31.99
8 437 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 34.39
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(so, 22.9.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 208 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 4:35.01
2 327 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 4:37.46
3 148 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 4:41.74
4 338 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 4:43.75
5 105 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 4:44.00
6 252 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 4:44.60
7 122 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 4:45.60
8 314 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 SB 5:01.86
9 124 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 SB 5:02.77
10 265 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 SB 5:03.89
11 460 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:04.37
12 126 Prokop SmetanaProkop Smetana 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:06.53
13 187 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 15 5:07.90
14 512 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19 SB 5:08.82
15 378 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 5:10.24
16 366 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 5:11.54
17 138 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 5:13.62
18 276 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 5:13.83
19 369 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 16 5:13.89
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2018 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kika, Sládek, Šalman, Horák Kika, Sládek, Šalman, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NR 26.95
2 Krčma, Ježek, Hríczo, Plaček Krčma, Ježek, Hríczo, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 27.03
3 Kostka, Tolj, Řehák, Vejražka Kostka, Tolj, Řehák, Vejražka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.11
4 Čermák, Žižka, Konečný, Kadeřábek Čermák, Žižka, Konečný, Kadeřábek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.78
5 Dočkal, Sychra, Bujdák, Budík Dočkal, Sychra, Bujdák, Budík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 27.83
6 Surjomartono, Jisl, Miřejovský, Labuť Surjomartono, Jisl, Miřejovský, Labuť Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 28.99
7 Urbánek, Kopeček, Mlečka, Ondráček Urbánek, Kopeček, Mlečka, Ondráček BYAC BrnoBYAC Brno 1 29.17
A Soukal, Brát, Šedivý, Zákora A Soukal, Brát, Šedivý, Zákora TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2018 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Papoušek, Štancl, Žampach, Osoba Papoušek, Štancl, Žampach, Osoba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.35
2 Filip, Weiser, Nýč, Mottel Filip, Weiser, Nýč, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.42
3 Krátký, Veselý, Eliáš, Rybnikář Krátký, Veselý, Eliáš, Rybnikář TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 28.55
4 B Synek, Vinduška, Kuchař, Kratochvíl B Synek, Vinduška, Kuchař, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.67
5 Jaroš, Kordík, Král, Bohman Jaroš, Kordík, Král, Bohman Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.84
6 Gonda, Krejčí, Neumann, Kořének Gonda, Krejčí, Neumann, Kořének TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 29.29
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Štanclová, Rappová, Novotná, Přichystalová A Štanclová, Rappová, Novotná, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 29.39
2 Hlaváčová, Jakabová S., Jakabová N., Elfmarková Hlaváčová, Jakabová S., Jakabová N., Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 29.96
3 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková N. Dokulilová, Toová, Fialová, Válková N. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 30.14
4 Burianová, Jánská, Sykorová, Petrušová Burianová, Jánská, Sykorová, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 30.34
5 Nováková, Pavezová, Sajtlová, Jungmannová Nováková, Pavezová, Sajtlová, Jungmannová ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 30.93
6 Klobásová, Klementová, Salčáková, Slavíčková Klobásová, Klementová, Salčáková, Slavíčková JAC BrnoJAC Brno 2 32.05
Václavíková, Ksandrová, Strnadová, Krbcová Václavíková, Ksandrová, Strnadová, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 7 31.22 170.7
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Pesslová, Blechová, Radikovská, Šlehubrová A Pesslová, Blechová, Radikovská, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.69
2 Špačková, Polívková, Šimůnková, Vaňková Špačková, Polívková, Šimůnková, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 30.95
3 Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 31.01
4 Mašková, Harlasová, Škochová, Prokešová Mašková, Harlasová, Škochová, Prokešová SKP NYMBURKSKP NYMBURK 4 31.39
5 B Horčičková, Dusilová, Sochorová, Hýblová B Horčičková, Dusilová, Sochorová, Hýblová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 32.13
6 Gutwirthová, Lafatová, Vimmerová, Husáková Gutwirthová, Lafatová, Vimmerová, Husáková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 32.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 22.9.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Cardová, Vlková, Rodhanzová, Vejdělková B Cardová, Vlková, Rodhanzová, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 31.86
2 C Procházková, Kotová, Kovářová, Latislavová C Procházková, Kotová, Kovářová, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 32.26
3 Mitevová, Samohýlová N., Goišová, Kuchmister Mitevová, Samohýlová N., Goišová, Kuchmister TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 32.57
4 Urbášková, Červená, Kuncová, Černocká Urbášková, Červená, Kuncová, Černocká AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 32.59
5 Ježková, Vondráčková, Netíková Karolína, Netíková Kristýna Ježková, Vondráčková, Netíková Karolína, Netíková Kristýna Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 32.81
Fliegelová, Melounová, Zaddem, Křížová Fliegelová, Melounová, Zaddem, Křížová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 22.9.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 31.00
2 Lautnerová, Vilímová, Jakoubková, Šebrlová Lautnerová, Vilímová, Jakoubková, Šebrlová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 31.12
3 Bleptová, Lorencová, Jandurová, Kozlová Bleptová, Lorencová, Jandurová, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 31.25
4 Hloucalová, Kuttichová, Pražáková, Voženilková Hloucalová, Kuttichová, Pražáková, Voženilková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.28
5 Poláčková, Šebková, Bezdíčková, Jakusidisová Poláčková, Šebková, Bezdíčková, Jakusidisová ASK BlanskoASK Blansko 4 32.01
6 Pospíšilová, Loblová, Suchánková, Poláková Pospíšilová, Loblová, Suchánková, Poláková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 33.52
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Krčma, Ježek, Hríczo, Plaček Krčma, Ježek, Hríczo, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NR 2:28.88
2 5 Šalman, Sládek, Hroch, Horák Šalman, Sládek, Hroch, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:30.21
3 2 Žižka, Sekerka, Kadeřábek, Hartmann Žižka, Sekerka, Kadeřábek, Hartmann AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:33.32
4 3 Klečka, Vrba, Škarda, Špác Klečka, Vrba, Škarda, Špác AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:34.05
5 6 Žampach, Osoba, Štancl, Papoušek Žampach, Osoba, Štancl, Papoušek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:37.48
6 7 Kostka, Řehák, Veselý, Tolj Kostka, Řehák, Veselý, Tolj A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:39.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Hlavačka, Dorotík, Pavelek O., Dokoupil Hlavačka, Dorotík, Pavelek O., Dokoupil TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:33.76
2 3 Soukal, Kratochvíl, Šedivý, Zákora Soukal, Kratochvíl, Šedivý, Zákora TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:35.81
3 6 Rybnikář, Veselý, Havlíček, Krátký Rybnikář, Veselý, Havlíček, Krátký TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:37.76
4 7 Stránský, Hofmann, Dlouhý, Tregler Stránský, Hofmann, Dlouhý, Tregler AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:41.44
5 5 Kovařík, Hrubý, Roháč, Ulč Kovařík, Hrubý, Roháč, Ulč TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:41.63
6 4 Kreidl, Vaněk, Valo, Grulich Kreidl, Vaněk, Valo, Grulich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:42.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Jaroš, Kordík, Bohman, Kubala Jaroš, Kordík, Bohman, Kubala Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:37.99
2 6 Minol, Matolín, Pavlas, Filip Minol, Matolín, Pavlas, Filip TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:38.09
3 7 Filip, Nýč, Halbich, Weiser Filip, Nýč, Halbich, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:39.97
4 3 Gonda, Krejčí, Neumann, Kořének Gonda, Krejčí, Neumann, Kořének TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.76
5 2 Muller, Šantavý Jakub, Šantavý Jiří, Červinka Muller, Šantavý Jakub, Šantavý Jiří, Červinka SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:41.27
5 Droppa, Habarta, Bachan, Buráň Droppa, Habarta, Bachan, Buráň AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 A Štanclová, Přichystalová, Rappová, Novotná A Štanclová, Přichystalová, Rappová, Novotná TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:50.14
2 2 Hutárková, Svobodová, Teplá, Křížková Hutárková, Svobodová, Teplá, Křížková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:50.42
3 7 Cagašová, Ningerová, Vilčková, Mynářová Cagašová, Ningerová, Vilčková, Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:53.01
4 5 Burianová, Dzurová, Petrušová, Sykorová Burianová, Dzurová, Petrušová, Sykorová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:54.30
5 8 Strnadová, Ksandrová, Václavíková, Krbcová Strnadová, Ksandrová, Václavíková, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:56.14
6 3 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková N. Vantuchová, Toová, Fialová, Válková N. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:56.51
7 6 Sklenářová, Joannidu, Jančarová, Borová Sklenářová, Joannidu, Jančarová, Borová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:58.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vlková, Adamcová, Rothanzlová, Šlehubrová Vlková, Adamcová, Rothanzlová, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:56.39
2 2 Pindorová, Sikorová T., Čmielová, Kulichová Pindorová, Sikorová T., Čmielová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:58.47
3 6 Oudová, Placatková, Steinsová, Chrastinová Oudová, Placatková, Steinsová, Chrastinová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:59.71
4 3 Havelková, Havlíčková, Beranová, Hlouchová Havelková, Havlíčková, Beranová, Hlouchová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:00.64
5 8 Urbášková, Červená, Hřebíčková, Černocká Urbášková, Červená, Hřebíčková, Černocká AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 3:00.95
6 4 Smutná, Voženílková, Šarounová, Kuttichová Smutná, Voženílková, Šarounová, Kuttichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:00.99
7 7 Ljunggren, Grofová, Vaculíková, Nováková Ljunggren, Grofová, Vaculíková, Nováková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:03.59
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Špačková, Polívková, Šimůnková, Vaňková Špačková, Polívková, Šimůnková, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:54.63
2 3 A Loučková, Ručová, Moravcová, Křivková A Loučková, Ručová, Moravcová, Křivková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:58.75
3 7 Havlová, Hůlová, Štenberová, Somrová Havlová, Hůlová, Štenberová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:59.08
4 6 Augustová, Loufková, Dušková, Kučerová Augustová, Loufková, Dušková, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:00.04
5 8 B Horčičková, Simonová, Dusilová, Sochorová B Horčičková, Simonová, Dusilová, Sochorová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:01.79
6 5 Zyklová, Roubalová, Koletová, Horáková Zyklová, Roubalová, Koletová, Horáková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:03.71
7 2 Gutwirthová, Lafatová, Vimmerová, Husáková Gutwirthová, Lafatová, Vimmerová, Husáková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:06.93
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:56.51
2 7 Czeschová, Nedopilková, Poláková, Navrátilová Czeschová, Nedopilková, Poláková, Navrátilová TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 3:00.83
3 5 Kročová L., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová Kročová L., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 3:03.24
4 6 C Procházková, Latislavová, Atanasová, Kovářová C Procházková, Latislavová, Atanasová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:07.79
5 3 B Machová, Košťálová, Bláhová, Puchernová B Machová, Košťálová, Bláhová, Puchernová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:08.35
6 2 Pospíšilová, Loblová, Suchánková, Poláková Pospíšilová, Loblová, Suchánková, Poláková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:12.64
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 22.9.2018 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.641.681.721.761.801.831.861.89
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 SB 1.83 OOOOXXOXOXXX
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 15 1.83 --XOXXOXXOXXOXXX
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 12 1.80 OOOOOXXX
4 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 1.76 OXOOOXXX
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 13 1.72 XOOOXXX
6 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 7 1.72 OOXOXXX
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 1.72 XOOXOXXX
8 Casey LongCasey Long
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 4 1.72 OXXOXXOXXX
9 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 8 1.68 OOXXX
10= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 1.68 OXOXXX
10= Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3 1.68 OXOXXX
10= Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 14 1.68 OXOXXX
13 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 10 1.68 XOXOXXX
14 Jan SmékalJan Smékal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1 1.64 XOXXX
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 22.9.2018 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 16 1.65 -OOOOXXX
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.65 OOOXOXOXXX
3= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 1.62 OOXXOXOXXX
3= Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 19 1.62 OOXXOXOXXX
5 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 11 1.59 XOOOXXX
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1 1.59 OXOXOXXX
7 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 1.59 OXOXXOXXX
8 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 18 1.56 OOXXX
9 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 9 1.56 XOOXXX
10= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 1.53 OXXX
10= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 1.53 OXXX
12 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 5 1.53 XOXXX
13 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 1.53 XXOXXX
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 6 DNS
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 NM
Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 NM
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 NM
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 NM
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 10 NM
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 22.9.2018 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.003.153.303.453.603.753.853.954.054.15
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 3.95 -----OOXOOXXX
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 SB 3.85 --OOXOXOOOXXX
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 SB 3.85 ---OOXXOXOXXOXXX
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 12 PB 3.75 --OOOXOXOXXX
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 16 3.60 ---O-OXXX
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 13 3.60 -O-XOOOXXX
7 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 9 3.30 -OOOXXX
8 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 11 3.15 -OOXXX
9 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 3.15 OOXOXXX
10 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 SB 3.15 XOOXOXXX
11= Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 3.00 XOOXXX
11= Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 SB 3.00 XOOXXX
13= Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 3.00 XOXOXXX
13= Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 3.00 XOXOXXX
15 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 3.00 OXXOXXX
16 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 2.80 OXXX
17 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 2.80 XXOXXX
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 22.9.2018 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.382.582.732.883.033.133.233.333.403.453.503.55
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 22 3.50 -----OOOXOOXXOX-
2 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 19 3.23 --XOOOOOXXX
3= Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 18 3.23 --OOOOXOXXX
3= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 21 3.23 --OOOOXOXXX
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 17 3.13 --OOXOXOXXX
6 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 20 3.03 --XOOOXXX
7 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 3.03 --XXOXOOXXX
8 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 2.88 -OOXXOXXX
9 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 2.73 OOXXOXXX
10= Klára SvobodováKlára Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 4 2.58 OOXXX
10= Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 2.58 OOXXX
10= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10 2.58 OOXXX
10= Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 14 2.58 OOXXX
14 Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 2.58 OXXOXXX
15= Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 2.38 OXXX
15= Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 2.38 OXXX
15= Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 2.38 OXXX
15= Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 2.38 OXXX
19= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 7 2.38 XXOXXX
19= Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 2.38 XXOXXX
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 DNS
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 23.9.2018 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 9 SB 6.47 +0.6 m/s 6.19-0.16.31-1.26.33-1.86.336.47+0.66.45-3.16.29-2.3
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 15 6.42 -1.0 m/s 6.41+0.64.70-0.55.06-1.46.416.31-0.16.42-1.06.12-2.3
3 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14 6.35 -1.7 m/s 5.92+1.86.02+0.06.05-1.86.05X-1.36.35-1.75.89-0.7
4 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 6.31 -0.9 m/s 5.98+0.2X+0.06.04-1.66.04X-0.86.28-1.56.31-0.9
5 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 18 6.14 +2.2 m/s 5.85 -0.1 m/s 5.85-0.16.14+2.25.36-0.66.14
6 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 SB 6.05 +0.9 m/s 6.05+0.95.74+0.64.44+0.46.05X-2.4X-2.55.94-1.9
7 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 7 5.90 -0.7 m/s 5.90-0.75.73+0.45.64-2.95.905.61-2.8X-2.6X-1.5
8 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10 5.80 +1.1 m/s X+1.25.80+1.1X-1.25.80X-2.35.78-0.1X-1.6
9 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 13 5.62 -1.0 m/s 5.51+0.55.43-0.85.62-1.05.62
10 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 6 5.59 -1.3 m/s 5.54-1.15.57-0.25.59-1.35.59
11 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4 5.57 -0.6 m/s X-0.85.57-0.65.50+0.15.57
12 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 5.57 -0.4 m/s X+1.55.57-0.44.99-0.65.57
13 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 5.55 +0.5 m/s X+1.15.54+1.15.55+0.55.55
14 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 5.45 +0.0 m/s 5.45+0.03.55+0.35.39-3.15.45
15 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 5.42 +1.7 m/s 5.33-0.85.42+1.75.26-1.05.42
16 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 5.41 -1.2 m/s X-1.4X-0.55.41-1.25.41
17 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 5.38 -0.1 m/s 4.84+1.15.38-0.15.22-0.35.38
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 23.9.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 13 PB 5.56 +1.5 m/s X5.21+1.65.24-0.25.245.06-1.55.13+1.45.56+1.5
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 17 5.53 +0.8 m/s 4.99-0.35.16+0.65.28+1.65.285.49+2.75.53+0.85.49-0.2
3 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 5.49 +0.8 m/s 5.29+0.95.03+0.4X5.295.49+0.8XX
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 10 PB 5.40 +2.0 m/s 5.14+0.34.99+1.14.34-0.85.145.40+2.05.02+1.15.30+1.4
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 19 5.39 -0.5 m/s 5.29+0.5X5.25+1.25.295.33+0.45.23+0.65.39-0.5
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 14 5.36 +1.0 m/s 5.24-0.65.14+0.0X5.245.36+1.0XX
7 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 9 5.27 -0.9 m/s 5.27-0.95.27+1.7X5.275.15+1.6XX
8 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.17 +0.9 m/s 5.17+1.4X4.94+1.15.174.98+0.8X5.17+0.9
9 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 1 5.11 +1.2 m/s 5.11+1.24.73+1.25.00-0.15.11
10 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 11 5.03 +0.0 m/s XX5.03+0.05.03
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 4.97 -0.2 m/s 4.60+0.84.94-0.24.97-0.24.97
12 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 12 4.95 +0.3 m/s 4.87+1.34.95+0.34.70+0.54.95
13 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 18 4.91 +0.4 m/s 4.76-0.94.81+0.64.91+0.44.91
14 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 4.88 +0.7 m/s X4.88+0.84.88+0.74.88
15 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 4.83 +2.0 m/s 4.81+2.04.77-0.14.83+2.04.83
16 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 4.54 +0.3 m/s X4.54+0.34.54+1.64.54
17 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 15 4.50 -0.1 m/s 4.50-0.1X4.46+2.24.50
Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 NM
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 NM
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 23.9.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 MR 14.85 13.2414.7514.5214.7514.52X14.85
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 16 12.84 11.4010.3512.4812.4812.2712.8412.72
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 12.01 09.4511.2411.9411.9412.0111.3211.22
4 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 17 11.85 11.8311.8511.0911.85X11.20X
5 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 14 11.75 10.2511.1710.9611.1711.7511.5211.37
6 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 11.40 11.2010.1610.5211.2010.0811.4011.05
7 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 15 11.33 10.6711.00X11.0010.2011.33X
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 10 10.88 10.0310.5510.8810.8810.2310.5210.85
9 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 13 10.66 10.4110.5410.6610.66
10 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 5 10.55 10.2009.7210.5510.55
11 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 8 10.41 10.3410.41X10.41
12 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 10.37 09.8810.3709.8110.37
13 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 9 10.34 10.3409.3909.8910.34
14 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4 10.11 X09.1310.1110.11
15 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 09.77 09.77X09.1809.77
16 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1 09.25 X09.25X09.25
17 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 08.89 08.5008.6908.8908.89
Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 7 DNS
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 23.9.2018 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 17 16.50 15.49XX15.49X16.0916.50
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 16 15.10 X13.5514.6614.6615.1013.7814.73
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 14 14.87 14.3414.8313.8014.8314.4114.87X
4 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 11 SB 14.75 13.0214.3814.7514.7514.2514.6413.72
5 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 10 PB 14.56 13.2314.4813.7414.4814.4414.5614.33
6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 12 14.54 14.1813.5313.9214.1814.3714.5413.52
7 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13 13.66 12.0411.8613.6613.6612.6912.9312.46
8 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 7 13.38 13.3812.4513.3213.3812.5812.80X
9 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 13.23 13.2312.6012.7013.23
10 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4 13.07 11.4312.1513.0713.07
11 Petr KučeraPetr Kučera
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
03 3 12.90 12.8112.9012.5212.90
12 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 12.78 12.0412.4012.7812.78
13 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 9 12.75 11.8412.75X12.75
14 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 12.38 12.2311.7412.3812.38
15 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 6 11.90 11.8709.9211.9011.90
16 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 11.52 11.5210.7811.2611.52
17 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5 11.47 10.8211.4710.6111.47
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 22.9.2018 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 MR 45.29 45.2931.1642.4245.29X44.7541.12
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 SB 36.77 XX33.9033.90X36.77X
3 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 35.99 34.90X32.7034.9035.7732.9735.99
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 16 35.85 33.46X35.8535.85X34.04X
5 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 11 SB 35.50 33.8433.28X33.8435.50XX
6 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 14 35.43 35.43X34.2135.4332.66XX
7 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10 34.38 34.3833.9132.5934.3834.2533.1733.78
8 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 18 33.87 X28.4533.8733.8724.35XX
9 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 13 33.35 32.0632.0233.3533.35
10 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 9 33.27 30.8632.6633.2733.27
11 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 31.23 31.2325.90X31.23
12 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 15 30.89 X25.8130.8930.89
13 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 30.53 30.04X30.5330.53
14 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 6 29.72 29.6429.7226.5029.72
15 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 28.96 25.2328.96X28.96
16 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1 27.79 X27.7925.5627.79
17 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 27.68 X27.6825.4227.68
18 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 3 27.67 XX27.6727.67
Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 NM
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 22.9.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 18 53.79 43.1051.42X51.4253.7949.19X
2 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 17 49.64 49.64XX49.6449.0747.21X
3 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 SB 48.46 47.49X48.4648.4648.12XX
4 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 10 SB 46.25 46.2539.2945.3146.2542.8445.91X
5 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 SB 43.28 42.7443.2838.0743.2839.35X38.55
6 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 11 PB 43.22 X43.2239.7943.2236.8830.0541.75
7 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 15 43.02 39.7534.2940.4240.4238.0936.6543.02
8 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 40.51 36.9240.5139.5140.51X38.9039.22
9 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 2 PB 38.31 38.31XX38.31
10 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 14 37.95 --37.9537.95
11 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 37.68 32.5137.6831.8637.68
12 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 37.16 X37.1633.0037.16
13 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 35.49 XX35.4935.49
14 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 34.98 33.05X34.9834.98
15 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 31.59 X31.59X31.59
16 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 30.05 XX30.0530.05
Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 13 NM
Viktor RezekViktor Rezek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 23.9.2018 - 09:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 20 46.49 X41.95X41.95X46.4945.14
2 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 18 SB 45.42 45.42X44.2745.4242.50XX
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 14 SB 42.40 37.3241.0439.3041.0440.70X42.40
4 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 19 40.27 X40.27X40.27X38.4639.54
5 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 16 40.04 X39.1340.0440.0439.36XX
6 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 39.56 38.5636.0937.3038.5635.1339.56X
7 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 12 SB 39.52 36.28X35.9136.2839.5237.7739.41
8 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 9 SB 36.32 35.90X36.3236.32X35.5533.77
9 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 35.82 35.82XX35.82
10 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 10 35.58 33.0635.5834.0235.58
11 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 13 33.98 33.5533.98X33.98
12 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 5 32.40 X32.4030.9532.40
13 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 6 32.11 29.2032.1132.0432.11
14 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4 30.66 28.97X30.6630.66
15 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 30.44 29.74X30.4430.44
16 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2 28.84 27.23X28.8428.84
17 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 26.64 X26.6426.6126.64
18 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 22.71 22.71XX22.71
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 DNS
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 17 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 22.9.2018 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 14 55.16 X50.60X50.60XX55.16
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 SB 52.54 47.1647.7747.5547.7752.5450.6551.07
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 45.60 XX45.6045.60XXX
4 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 SB 44.46 39.20X35.3939.20X44.4637.80
5 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 6 SB 43.81 X41.7341.1241.73X43.8142.12
6 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 10 43.20 42.14XX42.14X37.9443.20
7 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11 41.87 39.3538.7932.1439.3537.8741.8741.00
8 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 8 39.25 X36.5239.2539.2537.42XX
9 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 7 36.86 36.86XX36.86
10 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 SB 36.33 XX36.3336.33
11 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3 32.22 30.7032.22X32.22
12 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1 SB 31.59 X28.3831.5931.59
13 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5 30.55 30.55XX30.55
14 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 30.15 XX30.1530.15
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 23.9.2018 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 18 SB 43.48 38.1436.62X38.1437.5937.2243.48
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 41.62 36.5639.7537.2139.7539.8434.5441.62
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 15 38.39 33.6234.6032.8334.6038.3936.1436.12
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 17 36.33 36.3335.9336.2636.33X34.50X
5 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 35.34 34.5334.1634.2434.53XX35.34
6 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 34.83 X33.7034.6934.6931.9034.83X
7 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 14 34.38 33.9630.9434.3834.3833.2732.7631.40
8 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 1 SB 34.31 34.31XX34.3131.0334.04X
9 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 13 33.56 33.5629.1729.0333.56
10 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11 33.43 29.2932.4033.4333.43
11 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 10 33.30 31.5533.30X33.30
12 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 32.59 32.5932.01X32.59
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 16 32.16 32.1631.3031.0132.16
14 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 31.94 31.8629.3731.9431.94
15 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 9 31.53 31.5331.36X31.53
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 7 30.35 30.3524.5529.4430.35
17 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 8 29.29 24.3227.2529.2929.29
18 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 27.78 X27.6327.7827.78
19 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 24.64 XX24.6424.64
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 23.9.2018 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 18 59.70 59.7051.2357.4159.70X--
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 16 53.18 53.1850.57X53.1849.0349.3249.06
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 17 52.95 51.13X50.9751.1352.9550.39X
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 15 51.85 35.0539.1249.9749.9745.2043.6951.85
5 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 10 SB 50.03 49.1948.1446.6049.1950.03X40.64
6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 13 48.90 43.6838.2448.9048.9045.9444.7445.95
7 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.