výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Běchovice-Praha (30. 9. 2018)

10 km silnice - Muži

(ne, 30.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 30:00
2 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 30:27
3 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31:06
4 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31:20
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31:38
6 František LinduškaFrantišek Linduška 94 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 31:45
7 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32:05
8 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 32:06
9 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 32:15
10 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 32:21
11 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 32:31
12 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 32:33
13 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 32:52
14 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 32:52
15 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:54
16 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:57
17 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 33:34
18 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33:41
19 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 33:43
20 Jan VetchýJan Vetchý 85 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 33:43
21 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 33:47
22 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:52
23 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33:53
24 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 34:11
25 Libor EremkaLibor Eremka 88 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 34:13
26 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 34:15
27 Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 34:18
28 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34:20
29 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 34:31
30 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34:43
31 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 34:48
32 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 34:50
33 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35:04
34 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35:08
35 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:13
36 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:15
37 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35:33
38 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:33
39 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 35:41
40 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35:45
41 Erik MachůErik Machů 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35:51
42 Karel VáňaKarel Váňa 75 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 35:51
43 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 35:54
44 Vojtěch BližňákVojtěch Bližňák 83 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36:05
45 Stanislav KrajčaStanislav Krajča 83 TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. 36:17
46 Milan ŘímalMilan Římal 75 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36:18
47 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 36:22
48 Luboš HerelLuboš Herel 71 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36:26
49 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 36:29
50 Jan HerdaJan Herda 83 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 36:36
51 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36:46
52 Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36:49
53 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36:59
54 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ SušiceTJ Sušice 37:08
55 Jan KnyttlJan Knyttl 78 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37:09
56 Martin DvořákMartin Dvořák 74 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 37:19
57 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 37:28
58 Robin ŠemotlRobin Šemotl 92 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 37:32
59 Jan KočíbJan Kočíb 79 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 37:34
60 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37:44
61 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38:03
62 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38:07
63 Ondřej PistulkaOndřej Pistulka 81 RBZ PRAHARBZ PRAHA 38:33
64 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 38:34
65 Pavel VíšekPavel Víšek 92 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 38:45
66 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 38:49
67 Jan KervitcerJan Kervitcer 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 38:55
68 Marcel ZábojníkMarcel Zábojník 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39:27
69 Petr ŠtécPetr Štéc 86 RBZ PRAHARBZ PRAHA 39:37
70 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41:11
71 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 43:32
72 Václav VachrlonVáclav Vachrlon 82 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 44:05
73 Petr GdulaPetr Gdula 61 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44:20
74 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46:59
75 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 47:19
76 Miloslav ZítkaMiloslav Zítka 63 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 48:08
Tomáš HouserTomáš Houser 85 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Martin RyplMartin Rypl 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... DNS
Marian ValekMarian Valek 75 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Petr KlímaPetr Klíma 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 92 závodníků

10 km silnice - Junioři

(ne, 30.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:13
2 Jan PešavaJan Pešava 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 32:29
3 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 32:30
4 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 32:59
5 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 34:31
6 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:42
7 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:03
8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35:46
9 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 36:30
10 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 36:31
11 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 36:51
12 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37:01
13 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37:04
14 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37:09
15 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 37:12
16 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 37:13
17 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 37:20
18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38:11
19 Jan TůmaJan Tůma 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 38:26
20 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38:32
21 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 38:33
22 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40:09
23 David RudaDavid Ruda 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40:19
24 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 40:43
25 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40:44
26 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 40:50
27 Luděk KrálíkLuděk Králík 00 Athletic Runners Club Brno z. s.Athletic Runners Club Brno ... 44:14
Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý 00 Atletika BenešovAtletika Benešov DNS
Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Vojtěch KaplanVojtěch Kaplan 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 33 závodníků

10 km silnice - Ženy

(ne, 30.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 34:46
2 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 35:33
3 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 36:18
4 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 36:27
5 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37:07
6 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37:29
7 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 37:49
8 Hana KolářováHana Kolářová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39:02
9 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 39:44
10 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39:52
11 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 40:27
12 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40:55
13 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41:06
14 Svatoslava KacířováSvatoslava Kacířová 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 41:16
15 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 41:44
16 Kristýna PaldusováKristýna Paldusová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42:46
17 Jana VrlováJana Vrlová 73 AC Praha 1890AC Praha 1890 43:04
18 Iva KroužilováIva Kroužilová 77 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43:37
19 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44:12
20 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 45:08
21 Kamila SkalinováKamila Skalinová 74 SK BabiceSK Babice 46:14
22 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46:18
23 Štěpánka KučerováŠtěpánka Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46:50
24 Radana BittnerováRadana Bittnerová 76 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47:46
25 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 48:10
26 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48:49
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Nývltová Eva VrabcováNývltová Eva Vrabcová 86 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 29 závodníků

10 km silnice - Juniorky

(ne, 30.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38:07
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38:50
3 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 39:45
4 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 39:57
5 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42:19
6 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42:34
7 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 43:15
8 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44:45
9 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45:07
10 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 45:39
11 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46:39
12 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 47:38
Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 14 závodníků