Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Kostelec-Alfrédov (24. 11. 2018)

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 24.11.2018) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 30:46
2 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 31:30
3 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 31:43
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31:44
5 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31:49
6 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:57
7 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 32:07
8 Miloš NykodýmMiloš Nykodým 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:17
9 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:28
10 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32:36
11 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AK KroměřížAK Kroměříž 32:45
12 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 32:47
13 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:31
14 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 33:41
15 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:56
16 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:56
17 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 34:01
18 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:12
19 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 34:15
20 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 34:17
21 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:20
22 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 34:43
23 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 34:43
24 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34:50
25 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:47
26 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 35:56
27 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 36:15
28 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37:33
29 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ SušiceTJ Sušice 39:01
30 Erik MachůErik Machů 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41:04
Jiří MatoušekJiří Matoušek 92 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Jan KubíčekJan Kubíček 80 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 34 závodníků