výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (13. 1. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.87
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.53
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.45
4 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 6.24
5 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.72
6 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.61
7 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 5.47
MS Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 6.91
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.43
2 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.39
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 6.28
4 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.10
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.79
6 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5.46
7 Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.13
MS Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.11
MS Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 6.24
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.88
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.48
3 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.47
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.41
5 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.38
6 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 5.15
7 Adam ChocholaAdam Chochola
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.93
8 Pavel BendaPavel Benda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.34
9 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.20
10 Jan ČermákJan Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.13
MS Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 5.32
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 DNS
Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.25
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.10
3 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 4.85
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5.19
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.16
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.86
4 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.71
5 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.65
6 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.42
7 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.25
8 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.89
Patricie TóthováPatricie Tóthová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.29
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5.02
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.90
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.88
5 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.73
6 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.51
7 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.41
8 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.31
9 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.29
10 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.28
11 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.17
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.14
13 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.02
14 Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.73
15 Tereza BánováTereza Bánová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.53
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.71
MS Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 4.33
MS Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.55
Celkem 18 závodníků