výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (13. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.32
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.35
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.79
MS Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.48
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.13
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.13
2 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.52
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
MS Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.08
MS Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.25
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69
MS Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.39
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.27
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.29
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.36
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.52
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.89
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.90
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.01
4 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
6 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.95
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.68
MS Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.41
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.03
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.34
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.49
MS Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.90
MS Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.82
MS Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 07.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.06
2 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69
3 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.81
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.41
MS Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.53
4 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
5 Martin NavrátilMartin Navrátil 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.88
MS Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.53
2 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
4 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.01
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.22
MS Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.19
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.50
Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.58
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.66
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
4 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61
5 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.18
MS Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 07.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.13
2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
3 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.06
MS Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.04
MS Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.57
Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.23
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.50
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.76
4 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.45
5 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47
6 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.38
2 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.01
3 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.81
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.78
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.84
4 Dominik LafekDominik Lafek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.79
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
2 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.93
3 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.00
4 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.20
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.29
3 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.38
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
2 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
MS Terezie BláhováTerezie Bláhová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.77
MS Ola BaanjourOla Baanjour 95 Lebanon-AnsarLebanon-Ansar 08.10
Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.49
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.88
5 Karolína RokosováKarolína Rokosová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.16
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.05
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.40
3 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.54
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66
5 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.30
2 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.75
3 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.21
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.55
MS Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.08
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.31
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.32
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.99
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.12
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.15
4 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.37
Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.35
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
4 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.91
5 Nikola MelicharováNikola Melicharová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.15
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.43
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
4 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.62
5 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
6 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.87
3 Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01
4 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.11
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
2 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.92
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.06
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.13
2 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
3 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.01
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.14
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.46
MS Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.42
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21
4 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.25
5 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.54
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.08
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.69
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.88
5 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.32
Celkem 5 závodníků