výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (13. 1. 2018)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.53
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.19
5 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
MS Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 08.96
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.71
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.18
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.35
4 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.61
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.90
MS Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.70
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.44
MS Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.56
MS Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.41
MS Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.30
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10.14
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.63
2 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.77
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.11
4 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.32
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.62
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68
MS Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.53
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.82
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.15
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.59
3 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.17
MS Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.57
Celkem 4 závodníků