výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)
150 m - Ženy (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 980406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.25
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 18.93
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 981001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.90
150 m - Ženy (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.01
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 991004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.05
3 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 20.78
150 m - Ženy (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 20.42
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.62
3 Beáta RubášováBeáta Rubášová 030318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 22.42
150 m - Ženy (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 19.33
2 Leona MarečkováLeona Marečková 001029 ASK BlanskoASK Blansko 19.71
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 040412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.31
150 m - Ženy (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 051211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.08
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 040720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.73
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.00
150 m - Ženy (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
800 m - Ženy (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 970603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:25.20 754
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 970510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.08 743
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:27.44 725
800 m - Juniorky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:27.82 720
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 990628 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.15 704
3 Eliška PernáEliška Perná 990212 AC PardubiceAC Pardubice 2:40.88 563
1000 m - Muži (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:53.12 733
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:55.07 713
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:55.76 706
1000 m - Junioři (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 2:55.49 709
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 2:56.17 702
3 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:58.60 678
1000 m - Dorostenci (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:48.94 777
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:49.58 770
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:58.20 682
1000 m - Žáci (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:05.86 608
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3:07.02 597
3 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 3:10.02 569
Chůze dráha 3000 m - Žáci (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:22.13
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:29.48
3 David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17:55.78
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina BočkováSabina Bočková 010921 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17:15.94
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 020503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:39.65
3 Anna MachačováAnna Machačová 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:00.85
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 030814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:39.97
2 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17:43.32
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 030103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:24.80
Chůze dráha 5000 m - Junioři (neděle, 14.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 971110 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23:55.94
2 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24:06.18
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30:56.48