výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

1000 m - Muži

(ne, 14.1.2018 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 2:53.12 733
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:55.07 713
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:55.76 706
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:57.13 693
5 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:58.48 679
6 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 10 2:58.99 674
7 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 3:01.43 650
8 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 3:05.13 615
9 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:13.59 537
10 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12 3:14.98 525
11 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:18.79 492
12 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 4:01.78 189
13 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14 4:38.27 39
Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 DNS
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 14.1.2018 - 14:31) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:55.49 709
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:56.17 702
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:58.60 678
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 3:02.26 642
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:04.20 624
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:06.23 604
7 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:26.62 427
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 DNS
Celkem 9 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 14.1.2018 - 12:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:48.94 777
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:49.58 770
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 2:58.20 682
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:00.43 660
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:03.04 635
6 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 3:03.53 630
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:07.39 594
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:10.25 567
9 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:14.24 531
10 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 3:18.23 497
11 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:22.33 462
12 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:36.89 349
Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 14.1.2018 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 3:05.86 608
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 3:07.02 597
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:10.02 569
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 3:10.16 568
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 3:13.26 540
6 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 3:14.16 532
7 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:17.35 504
8 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:18.42 495
9 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 3:23.87 449
10 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 3:26.16 431
11 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 13 3:26.32 430
12 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 3:47.61 275
Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 DNS
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNS
Celkem 16 závodníků