Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018 - 20:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Jan PorubaJan Poruba 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 14.1.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:22.13
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:29.48
3 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17:55.78
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18:34.07
Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... DQ
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(ne, 14.1.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17:15.94
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:39.65
3 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:00.85
4 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 18:38.40
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 14.1.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:39.97
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17:43.32
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:24.80
4 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 19:16.66
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 19:34.44
6 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:55.02
Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 7 závodníků