výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.15 830
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.17 823
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.24 799
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.25 796
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.37 755
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.40 745
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.44 732
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.67 659
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 656
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.70 650
3 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 07.80 619
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.81 616
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.08 537
6 Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.08 537
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 10.20 93
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.15 830
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.17 823
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.24 799
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.25 796
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.37 755
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.40 745
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.44 732
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.67 659
9 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 656
10 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.70 650
11 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 07.80 619
12 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.81 616
13 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.08 537
14 Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.08 537
15 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 10.20 93

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 06.76
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.12 840
MS Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.19
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.28 785
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30 779
6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.41 742
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.34 765
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.51 710
3 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 662
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.75 634
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.91 586
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 06.76
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.12 840
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.19
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.28 785
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30 779
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.34 765
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.41 742
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.51 710
9 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 662
10 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.75 634
11 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.91 586

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.07 858
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.16 826
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.29 782
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.47 723
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.54 700
6 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.59 684
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60 681
8 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.70 650
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.73 640
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.73 640
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.79 622
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80 619
5 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.18 509
6 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.22 498
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.27 484
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.07 858
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.16 826
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.29 782
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.47 723
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.54 700
6 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.59 684
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60 681
8 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.70 650
9 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.73 640
10 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.73 640
11 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.79 622
12 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80 619
13 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.18 509
14 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.22 498
15 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.27 484

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.42 739
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.45 729
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.64 668
4 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.67 659
5 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.80 619
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.85 604
7 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.95 574
8 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95 574
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72 643
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.95 574
3 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.31 473
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.34 465
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.42 444
6 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.43 441
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.66 383
8 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.97 311
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.42 739
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.45 729
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.64 668
4 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.67 659
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72 643
6 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.80 619
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.85 604
8 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.95 574
9 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95 574
10 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.95 574
11 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.31 473
12 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.34 465
13 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.42 444
14 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.43 441
15 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.66 383
16 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.97 311