Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost
Ostrava (13. - 14. 1. 2018)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 16.85 | ||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 17.22 | ||||||||||||||
3 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 5 | 17.30 | ||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.32 | ||||||||||||||
5 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | 19.49 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 17.21 | ||||||||||||||
2 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 17.68 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 17.70 | ||||||||||||||
4 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 18.46 | ||||||||||||||
5 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 19.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.48 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 17.62 | ||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.95 | ||||||||||||||
4 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 18.01 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 18.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 18.09 | ||||||||||||||
2 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Polsko | 3 | 18.12 | ||||||||||||||
3 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 18.17 | ||||||||||||||
4 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | Polsko | 4 | 18.56 | ||||||||||||||
5 | Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | Slovensko | 1 | 18.98 | ||||||||||||||
6 | Noel PachNoel Pach | 00 | Slovensko | 5 | 19.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 17.94 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 18.70 | ||||||||||||||
3 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 1 | 19.05 | ||||||||||||||
4 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 19.67 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 20.16 | ||||||||||||||
6 | Andrzej WalczakAndrzej Walczak | 05 | Polsko | 4 | 22.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.18 | ||||||||||||||
2 | Adam JarzynaAdam Jarzyna | 05 | Polsko | 3 | 21.94 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.11 | ||||||||||||||
4 | Daniel DlugošDaniel Dlugoš | 06 | SSK Vítkovice | 6 | 22.36 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.65 | ||||||||||||||
6 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 1 | 23.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 16.85 | ||||
2 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 17.21 | ||||
3 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 17.22 | ||||
4 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 5 | 17.30 | ||||
5 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.48 | ||||
6 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 17.62 | ||||
7 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 17.68 | ||||
8 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 17.70 | ||||
9 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 17.94 | ||||
10 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.95 | ||||
11 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 18.01 | ||||
12 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 18.09 | ||||
13 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Polsko | 3 | 18.12 | ||||
14 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 18.17 | ||||
15 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.32 | ||||
16 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 18.46 | ||||
17 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | Polsko | 4 | 18.56 | ||||
18 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 18.70 | ||||
19 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 18.96 | ||||
20 | Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | Slovensko | 1 | 18.98 | ||||
21 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 1 | 19.05 | ||||
22 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 19.34 | ||||
23 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | 19.49 | ||||
24 | Noel PachNoel Pach | 00 | Slovensko | 5 | 19.52 | ||||
25 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 19.67 | ||||
26 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 20.16 | ||||
27 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.18 | ||||
28 | Adam JarzynaAdam Jarzyna | 05 | Polsko | 3 | 21.94 | ||||
29 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.11 | ||||
30 | Daniel DlugošDaniel Dlugoš | 06 | SSK Vítkovice | 6 | 22.36 | ||||
31 | Andrzej WalczakAndrzej Walczak | 05 | Polsko | 4 | 22.50 | ||||
32 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.65 | ||||
33 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 1 | 23.73 |
150 m - Ženy (Finále)
Finále 1 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 18.25 | ||||||||||||||
2 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | 18.93 | ||||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 19.90 | ||||||||||||||
4 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.05 | ||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 2 | 22.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.01 | ||||||||||||||
2 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 20.05 | ||||||||||||||
3 | Karolina StetnerKarolina Stetner | 00 | Polsko | 3 | 20.78 | ||||||||||||||
4 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 21.38 | ||||||||||||||
5 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 21.49 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 3 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | Polsko | 6 | 20.42 | ||||||||||||||
2 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.62 | ||||||||||||||
3 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 22.42 | ||||||||||||||
4 | Michaela SochováMichaela Sochová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.95 | ||||||||||||||
5 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | Polsko | 5 | 23.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 4 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 2 | 19.33 | ||||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 6 | 19.71 | ||||||||||||||
3 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.31 | ||||||||||||||
4 | Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk | 06 | Polsko | 4 | 24.33 | ||||||||||||||
5 | Dominika WasalaDominika Wasala | 06 | Polsko | 3 | 25.52 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 5 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 22.08 | ||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 22.73 | ||||||||||||||
3 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 23.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice | 5 | 23.68 | ||||||||||||||
5 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice | 2 | 24.60 | ||||||||||||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 7 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 18.04 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 18.55 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |