Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi
Jablonec nad Nisou (13. - 14. 1. 2018)pětiboj hala [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 3747 | |||||||||||||||
2 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3369 | |||||||||||||||
3 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3350 | |||||||||||||||
4 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 2609 | |||||||||||||||
5 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2558 | |||||||||||||||
6 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 2150 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
pětiboj hala [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3849 | |||||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3395 | |||||||||||||||
3 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3012 | |||||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2948 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2835 | |||||||||||||||
6 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2607 | |||||||||||||||
7 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 2600 | |||||||||||||||
8 | Marika MatějovskáMarika Matějovská | 99 | AC Turnov, z. s. | 2575 | |||||||||||||||
9 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2442 | |||||||||||||||
Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
pětiboj hala [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3553 | |||||||||||||||
2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3378 | |||||||||||||||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 3373 | |||||||||||||||
4 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3310 | |||||||||||||||
5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3294 | |||||||||||||||
6 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 3273 | |||||||||||||||
7 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3267 | |||||||||||||||
8 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3267 | |||||||||||||||
9 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3187 | |||||||||||||||
10 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 3153 | |||||||||||||||
11 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3098 | |||||||||||||||
12 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3043 | |||||||||||||||
13 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3038 | |||||||||||||||
14 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3017 | |||||||||||||||
15 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2955 | |||||||||||||||
16 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 2921 | |||||||||||||||
17 | Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá | 02 | AC Česká Lípa | 2886 | |||||||||||||||
18 | Dominika RoztočilováDominika Roztočilová | 01 | AC Turnov, z. s. | 2863 | |||||||||||||||
19 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2862 | |||||||||||||||
20 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 2842 | |||||||||||||||
21 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2832 | |||||||||||||||
22 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2779 | |||||||||||||||
23 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2559 | |||||||||||||||
24 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2549 | |||||||||||||||
25 | Mirka PerutkováMirka Perutková | 02 | AC Česká Lípa | 2499 | |||||||||||||||
26 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | ASK Děčín | 2498 | |||||||||||||||
27 | Klára FrancouzováKlára Francouzová | 01 | AK Bílina | 2399 | |||||||||||||||
28 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2294 | |||||||||||||||
29 | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 2284 | |||||||||||||||
30 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 2171 | |||||||||||||||
31 | Terezie BřezinováTerezie Březinová | 02 | ASK Slavia Praha | 2001 | |||||||||||||||
32 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1960 | |||||||||||||||
33 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Dobruška z.s. | 1823 | |||||||||||||||
34 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1739 | |||||||||||||||
35 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3091 | |||||||||||||||
36 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2830 | |||||||||||||||
Celkem 36 závodníků |
pětiboj hala [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3015 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2942 | |||||||||||||||
3 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2900 | |||||||||||||||
4 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2874 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2869 | |||||||||||||||
6 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2866 | |||||||||||||||
7 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 2814 | |||||||||||||||
8 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2696 | |||||||||||||||
9 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2691 | |||||||||||||||
10 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2626 | |||||||||||||||
11 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2598 | |||||||||||||||
12 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2586 | |||||||||||||||
13 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2578 | |||||||||||||||
14 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 2554 | |||||||||||||||
15 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 2542 | |||||||||||||||
16 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2494 | |||||||||||||||
17 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2470 | |||||||||||||||
18 | Amélie HobelantováAmélie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 2430 | |||||||||||||||
19 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 2402 | |||||||||||||||
20 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2309 | |||||||||||||||
21 | Anna StředováAnna Středová | 03 | AC Česká Lípa | 2283 | |||||||||||||||
22 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha | 2259 | |||||||||||||||
23 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2227 | |||||||||||||||
24 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Slovan Duchcov | 2207 | |||||||||||||||
25 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2168 | |||||||||||||||
26 | Nela MazůrkováNela Mazůrková | 04 | AC Česká Lípa | 2154 | |||||||||||||||
27 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2145 | |||||||||||||||
28 | Barbora MarkováBarbora Marková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2116 | |||||||||||||||
29 | Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová | 04 | AC Turnov, z. s. | 2066 | |||||||||||||||
30 | Tereza ŠiklováTereza Šiklová | 04 | AK Bílina | 2051 | |||||||||||||||
31 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 1994 | |||||||||||||||
32 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 1957 | |||||||||||||||
33 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | AK Slovan Duchcov | 1951 | |||||||||||||||
34 | Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 1928 | |||||||||||||||
35 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 1901 | |||||||||||||||
36 | Marcela NajmanováMarcela Najmanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1833 | |||||||||||||||
37 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 1753 | |||||||||||||||
38 | Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1684 | |||||||||||||||
39 | Monika MarianiMonika Mariani | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1682 | |||||||||||||||
40 | Kateřina HedlováKateřina Hedlová | 03 | SK Kotlářka Praha | 1500 | |||||||||||||||
42 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2020 | |||||||||||||||
43 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2739 | |||||||||||||||
44 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2265 | |||||||||||||||
45 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2599 | |||||||||||||||
46 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2482 | |||||||||||||||
47 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2342 | |||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
sedmiboj hala [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5879 | |||||||||||||||
2 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 5274 | |||||||||||||||
3 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5029 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4927 | |||||||||||||||
5 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4833 | |||||||||||||||
6 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ Dukla Praha | 4666 | |||||||||||||||
7 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 4617 | |||||||||||||||
8 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4478 | |||||||||||||||
9 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 4443 | |||||||||||||||
10 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4243 | |||||||||||||||
11 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | VSK FTVS Praha | 3848 | |||||||||||||||
12 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 3611 | |||||||||||||||
13 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 3243 | |||||||||||||||
14 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 2995 | |||||||||||||||
15 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 2760 | |||||||||||||||
16 | Marwan QasemMarwan Qasem | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 2747 | |||||||||||||||
17 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2613 | |||||||||||||||
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček | 94 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
sedmiboj hala [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 4846 | |||||||||||||||
2 | Marek BahníkMarek Bahník | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4832 | |||||||||||||||
3 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 4526 | |||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4451 | |||||||||||||||
5 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4293 | |||||||||||||||
6 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4046 | |||||||||||||||
7 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | Atletika Litvínov, z.s. | 3998 | |||||||||||||||
8 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 3757 | |||||||||||||||
9 | David CapoušekDavid Capoušek | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | |||||||||||||||
10 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 3136 | |||||||||||||||
Jakub KlusáčekJakub Klusáček | 00 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2732 | ||||||||||||||||
Adam MilerAdam Miler | 00 | TJ Sokol Jaroměř | DNF | ||||||||||||||||
Jan EfflerJan Effler | 00 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
sedmiboj hala [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4669 | |||||||||||||||
2 | Daniel PetrželkaDaniel Petrželka | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4460 | |||||||||||||||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 4413 | |||||||||||||||
4 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4374 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4362 | |||||||||||||||
6 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4308 | |||||||||||||||
7 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4271 | |||||||||||||||
8 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4068 | |||||||||||||||
9 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4051 | |||||||||||||||
10 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4036 | |||||||||||||||
11 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3896 | |||||||||||||||
12 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 3877 | |||||||||||||||
13 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3842 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3722 | |||||||||||||||
15 | Michal MašekMichal Mašek | 01 | ASK Slavia Praha | 3363 | |||||||||||||||
16 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3358 | |||||||||||||||
17 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 3311 | |||||||||||||||
18 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 2933 | |||||||||||||||
Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2711 | ||||||||||||||||
Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2489 | ||||||||||||||||
Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jan MašekJan Mašek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
sedmiboj hala [Zci] - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4124 | |||||||||||||||
2 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3875 | |||||||||||||||
3 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 3600 | |||||||||||||||
4 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha | 3581 | |||||||||||||||
5 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3562 | |||||||||||||||
6 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3488 | |||||||||||||||
7 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3410 | |||||||||||||||
8 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3300 | |||||||||||||||
9 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3263 | |||||||||||||||
10 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 3253 | |||||||||||||||
11 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 3244 | |||||||||||||||
12 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 3061 | |||||||||||||||
13 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2959 | |||||||||||||||
14 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2925 | |||||||||||||||
15 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2860 | |||||||||||||||
16 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2761 | |||||||||||||||
17 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2741 | |||||||||||||||
18 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2689 | |||||||||||||||
19 | Vítek VránaVítek Vrána | 03 | Spartak Praha 4 | 2623 | |||||||||||||||
20 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2523 | |||||||||||||||
21 | Jakub HůzaJakub Hůza | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2389 | |||||||||||||||
22 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 2330 | |||||||||||||||
23 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2253 | |||||||||||||||
24 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2172 | |||||||||||||||
25 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2119 | |||||||||||||||
26 | Michal TreglerMichal Tregler | 04 | AC Česká Lípa | 2010 | |||||||||||||||
27 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 1346 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |