výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (13. - 14. 1. 2018)
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3747
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3369
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3350
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2609
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2558
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2150
Celkem 6 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3849
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3395
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3012
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2948
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2835
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2607
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2600
8 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2575
9 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2442
Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNS
Celkem 11 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3553
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3378
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3373
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3310
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3294
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3273
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3267
8 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3267
9 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3187
10 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3153
11 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3098
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3043
13 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3038
14 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3017
15 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2955
16 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2921
17 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2886
18 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2863
19 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2862
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2842
21 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2832
22 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2779
23 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2559
24 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2549
25 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2499
26 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2498
27 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2399
28 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2294
29 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2284
30 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2171
31 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2001
32 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1960
33 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1823
34 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1739
35 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3091
36 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2830
Celkem 36 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3015
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2942
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2900
4 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2874
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2869
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2866
7 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2814
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2696
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2691
10 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2626
11 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2598
12 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2586
13 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2578
14 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2554
15 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2542
16 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2494
17 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2470
18 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2430
19 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2402
20 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2309
21 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2283
22 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2259
23 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2227
24 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2207
25 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2168
26 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2154
27 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2145
28 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2116
29 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2066
30 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 2051
31 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1994
32 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1957
33 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1951
34 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1928
35 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1901
36 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1833
37 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1753
38 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1684
39 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1682
40 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1500
42 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2020
43 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2739
44 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2265
45 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2599
46 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2482
47 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2342
Celkem 46 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5879
2 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5274
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5029
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4927
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4833
6 Dan BártaDan Bárta 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4666
7 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4617
8 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4478
9 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4443
10 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4243
11 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3848
12 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3611
13 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3243
14 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2995
15 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2760
16 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2747
17 Jakub JandaJakub Janda 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2613
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 20 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4846
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4832
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4526
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4451
5 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4293
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4046
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3998
8 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3757
9 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
10 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3136
Jakub KlusáčekJakub Klusáček 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2732
Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Celkem 15 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4669
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4460
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4413
4 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4374
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4362
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4308
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4271
8 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4068
9 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4051
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4036
11 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3896
12 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3877
13 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3842
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3722
15 Michal MašekMichal Mašek 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3363
16 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3358
17 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3311
18 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2933
Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2711
Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2489
Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 23 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4124
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3875
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3600
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3581
5 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3562
6 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3488
7 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3410
8 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3300
9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3263
10 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3253
11 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3244
12 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3061
13 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2959
14 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2925
15 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2860
16 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2761
17 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2741
18 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2689
19 Vítek VránaVítek Vrána 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2623
20 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2523
21 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2389
22 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2330
23 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2253
24 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2172
25 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2119
26 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2010
27 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1346
Celkem 27 závodníků