Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi)

Praha-Strahov (14. 1. 2018)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:17.27
2 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:24.78
4 Jan PechJan Pech 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:31.69
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.47
6 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:44.98
7 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.01
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.23
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PacholíkVojtěch Pacholík 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:31.17
2 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:34.44
3 Jan KřivskýJan Křivský 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:41.99
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:20.98
MS Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:22.25
MS Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.68
Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:29.18
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:34.79
3 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:38.30
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:38.89
5 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:40.79
6 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.92
7 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.65
8 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:44.81
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.48
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.03
3 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:46.60
MS Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:28.96
MS Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.31
MS Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:45.84
MS Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:45.94
MS Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.17
MS Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:49.24
Celkem 9 závodníků