Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi)

Praha-Strahov (14. 1. 2018)

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KutílekTomáš Kutílek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 11.93
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 11.79
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 11.07
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 11.03
5 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10.71
6 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.48
7 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 09.93
8 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 09.67
9 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 09.32
10 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 09.09
11 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 08.95
12 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 08.60
13 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 08.53
14 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.13
15 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.70
16 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 07.33
17 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 07.22
18 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 05.97
19 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.84
20 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.55
MS Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 10.90
MS Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 05.75
MS Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 07.35
MS Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 08.62
Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 DNS
Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 DNS
Celkem 26 závodníků