Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi)

Praha-Strahov (14. 1. 2018)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.90
2 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.78
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.56
4 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.49
5 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.34
6 David MoravecDavid Moravec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.29
7 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.15
8 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 5.14
9 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.95
10 Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 4.92
11 Adam PeštálAdam Peštál
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.88
12 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.86
13 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.84
14 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.78
15 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.70
16 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.62
17 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.61
18 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.61
19 Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.55
20 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.48
21 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.39
22 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.19
23 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 4.18
24 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.88
25 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3.70
26 Erik ZárubaErik Záruba
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.57
27 Vojtěch FišerVojtěch Fišer
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3.54
Daniel ZborníkDaniel Zborník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 NM
Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 DNS
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.07
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5.03
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.94
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.84
5 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.83
6 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.79
7 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.77
8 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.61
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.60
10 Denisa BurianováDenisa Burianová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.49
11 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.46
12 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.43
13 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.42
14 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.41
15 Kamila ToumiKamila Toumi
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 4.41
16 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.40
17 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.39
18 Andrea VlkováAndrea Vlková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.37
19 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.31
20 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.30
21 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.29
22 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.27
23 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.25
24 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.24
25 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.19
26 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.16
27 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.15
28 Adéla VyskočilováAdéla Vyskočilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4.13
29 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.09
30 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.07
31 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.06
32 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.03
33 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.94
34 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.87
35 Natálie HriškováNatálie Hrišková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.77
36 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.71
37 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.62
Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 DNS
Celkem 38 závodníků