výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi)

Praha-Strahov (14. 1. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.49
2 David MoravecDavid Moravec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.93
3 Daniel ZborníkDaniel Zborník 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.45
5 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.94
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.12
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
4 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.65
5 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.91
Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.07
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.16
4 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.24
5 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
6 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.73
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.02
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.35
4 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.57
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
MS Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.79
2 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.23
3 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.27
4 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.34
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.92
6 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PeštálAdam Peštál 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.03
2 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
3 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.22
4 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
MS Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.90
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.97
2 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.82
3 Filip BartákFilip Barták 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.02
MS Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.73
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.78
MS Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.91
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.03
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.26
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.78
5 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.06
2 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.14
3 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.18
4 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99
MS Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.08
2 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.50
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.55
4 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
MS Jan SladkýJan Sladký 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.36
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
MS Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
Ondřej MlchOndřej Mlch 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.45
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.62
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.77
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.85
6 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.02
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.25
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.32
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.35
6 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.84
3 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.90
4 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.99
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.05
6 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.11
2 Kamila ToumiKamila Toumi 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.79
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.98
4 Adéla KulihováAdéla Kulihová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.06
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.61
MS Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.95
4 Lada BaštováLada Baštová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.74
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.33
MS Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.97
2 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.00
3 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.21
4 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
MS Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.27
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.37
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.00
4 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.06
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.88
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.06
3 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.39
5 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.49
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.27
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.12
5 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.44
6 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.55
2 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.87
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.23
5 Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85
2 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.03
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
4 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.28
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.30
Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.58
2 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.92
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.33
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.49
2 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.52
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.93
MS Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48
3 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 03 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.80
4 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.81
5 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.91
6 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
2 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.93
3 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.08
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
5 Štěpánka VětrovskáŠtěpánka Větrovská 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.51
MS Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.43
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.88
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.04
4 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.22
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.23
MS Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.58
2 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.99
3 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.13
4 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.20
5 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74
MS Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.73
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.89
5 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.30
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.68
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.91
3 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.97
4 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.85
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.08
Celkem 5 závodníků