výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi)

Praha-Strahov (14. 1. 2018)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.46
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.11
Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Poznámky:
DQ Holec Jakub - pravidlo 168/7 (3)
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.68
2 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.75
3 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.65
4 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.53
MS Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.04
Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.10
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.22
3 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.43
MS Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.53
MS Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.15
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HradskýJakub Hradský 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
4 Ondřej MlchOndřej Mlch 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.74
5 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.12
2= Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.78
2= Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.78
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.35
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.71
3= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.76
3= Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.76
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.20
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.58
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.79
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.50
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.69
MS Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.00
MS Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.35
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.49
3 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.50
4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.83
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.16
6 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.68
MS Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.82
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.70
MS Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.00
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.18
2 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.09
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.60
MS Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.87
MS Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.00
Celkem 5 závodníků