výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. halová středa

Jablonec nad Nisou (17. 1. 2018)

Skok vysoký - Muži

(st, 17.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.85
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.85
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.80
4 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 1.75
5 Robin EiflerRobin Eifler
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
03 1.60
6 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 1.60
7 Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.55
8 Thomas TammeThomas Tamme
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
71 1.50
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1.40
10 Marcin KozakMarcin Kozak
GKS Start DlugolekaGKS Start Dlugoleka
02 1.40
11 Jáchym ŠťovíčekJáchym Šťovíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.40
12 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.35
13 Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.30
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 17.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.62
2 Maja KutekMaja Kutek
GKS Start DlugolekaGKS Start Dlugoleka
03 1.45
3 Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.40
4 Amelie WistubaAmelie Wistuba
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
04 1.40
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 1.30
6= Marie KordováMarie Kordová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 1.30
6= Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.30
8 Tereza KocourkováTereza Kocourková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 1.30
9 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.30
10 Carda WolfCarda Wolf
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
72 1.20
Celkem 10 závodníků