výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha - Strahov (19. 1. 2018)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.48
2 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.19
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.91
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.92
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.73
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.51
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.88
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.89
4 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.16
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 16.78
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.91
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.99
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.79
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.09
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.24
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 16.82
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.86
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.42
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.05
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.33
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.54
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.10
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.26
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.35
4 Julius FrölichJulius Frölich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 23.19
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.51
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.64
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 18.16
4 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.74
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.10
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17.68
3 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.12
4 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.31
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.40
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.82
3 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.15
4 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 SABZO PrahaSABZO Praha 21.66
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.47
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.64
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.81
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.04
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.66
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.07
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.25
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.93
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.45
2 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 18.04
3 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.44
4 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 19.71
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.85
2 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.90
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.02
4 David SternDavid Stern 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.62
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.12
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 18.18
3 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.55
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.43
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.33
2 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.49
3 Michal MašekMichal Mašek 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.83
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.44
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.24
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.82
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.95
Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 18.58
2 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.62
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.73
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 18.97
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.84
3 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.04
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.85
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.95
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.05
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.82
2 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.08
Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 23 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.81
2 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.00
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.51
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.06
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.09
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.60
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.87
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.30
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.42
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.54
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.82
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.87
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.28
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.77
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.97
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.54
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.22
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.10
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.66
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.50
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.59
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.81
2 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.21
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.35
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.83
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.16
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20.75
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.88
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.51
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.09
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.61
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.63
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.03
3 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.19
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.79
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.37
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.02
3 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.60
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.46
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.83
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.14
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.51
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.62
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.27
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.75
4 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.56
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 20.25
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20.43
3 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.06
4 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.23
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.33
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.62
3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.62
4 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.48
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.68
3 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.27
4 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.44
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 21.46
2 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 21.49
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.74
4 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.16
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.64
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 21.79
3 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.12
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.17
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 21.46
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.85
3 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.17
4 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.48
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.54
2 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.73
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.86
4 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.40
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.03
2 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.07
3 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.30
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 22.67
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.23
2 Kristina KomárkováKristina Komárková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.34
3 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.61
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.24
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.25
2 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.80
3 Helena ChytilováHelena Chytilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.72
4 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 24.30
Celkem 4 závodníků