výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha - Strahov (19. 1. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.43
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 35.56
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.61
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.93
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.17
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.32
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.64
2 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.13
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.46
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.35
2 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.40
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.46
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.75
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.76
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.06
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.76
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.23
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.36
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.17
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.25
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.28
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.29
2 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.05
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.05
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.31
2 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.20
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.67
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.49
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.50
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 37.79
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 38.31
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.02
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.21
2 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.74
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.64
4 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.70
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.47
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.54
3 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.07
4 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 45.31
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 39.58
2 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 40.87
3 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.75
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.81
2 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.30
3 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 42.48
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.26
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.15
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.52
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.86
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.38
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.26
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.41
3 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.69
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.53
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 40.94
3 Michal MašekMichal Mašek 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.49
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.93
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.08
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 41.40
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 41.32
2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.03
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.42
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.93
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.55
3 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.57
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.77
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.39
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 44.03
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.50
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.61
3 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.08
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.43
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.20
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.89
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.39
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 43.85
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 43.95
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.09
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.54
3 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.88
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 41.90
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44.96
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.53
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.60
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 46.12
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.54
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.97
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 46.97
3 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.05
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.40
2 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 47.77
3 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 47.97
4 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.36
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 47.29
2 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.93
3 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 48.38
4 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.05
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Maria HovorkaAnna Maria Hovorka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.11
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 49.46
3 Kristina KomárkováKristina Komárková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 49.85
4 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 51.97
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.09
2 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.38
3 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 50.03
4 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 52.27
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 19.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.10
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.54
3 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 47.76
4 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 50.62
Celkem 4 závodníků