Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (20. 1. 2018)
skok vysoký - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.65
skok vysoký - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.43
2 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.40
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 1.34
skok vysoký - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 1.51
2 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.30
skok vysoký - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1.40
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1.35
3 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1.30
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.40
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.31
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.31
skok daleký - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Junioři (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6.10
2 Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 5.85
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5.65
skok daleký - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5.70
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 5.23
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5.16
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4.75
2 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.15
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4.14
skok daleký - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Juniorky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5.42
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4.76
skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 5.00
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.74
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4.68
skok daleký - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4.72
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.63
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.55
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.67
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.30
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4.10
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.11
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.49
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 06.96
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.73
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.17
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 06.30
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana BulkováJana Bulková 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.80
2 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.35
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.70
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10.29
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.45
3 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.14
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.80
2 Jiří HampejsJiří Hampejs 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.09
3 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 08.03
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10.42
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.51
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.08
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.31
2 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.30
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.85
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon