Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (20. 1. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:08.74
MS Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.28
MS Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1:56.89
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.01
MS Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:02.29
MS Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.76
MS Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:02.29
MS Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:00.32
MS Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 2:01.00
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:03.43
Celkem 10 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:03.61
2 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:06.03
3 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:06.09
MS Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:02.40
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:04.61
MS Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:05.45
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:08.22
MS Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:12.41
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Jan HavlíčekJan Havlíček 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:17.69
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2:20.39
3 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.89
4 René ZoaitterRené Zoaitter 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:42.08
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:31.81
2 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:33.29
3 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.64
4 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:40.15
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:40.68
6 Miroslav FürbachMiroslav Fürbach 06 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:48.95
7 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.13
8 Filip MedunaFilip Meduna 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:52.51
Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.45
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.28
MS Adéla MikešováAdéla Mikešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.20
MS Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.17
MS Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:24.57
MS Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:34.14
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:19.55
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:26.31
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.96
MS Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:41.87
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:12.87
Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:25.17
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:32.11
3 Alena SrogoňováAlena Srogoňová 03 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:37.64
4 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:41.70
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:46.75
6 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:01.58
7 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3:13.42
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.77
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.10
3 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:46.20
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:50.32
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.62
6 Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:55.67
Celkem 6 závodníků