výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (20. 1. 2018)
Skok vysoký - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.87
2= Jiří DvořákJiří Dvořák 890915 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1.66
2= Martin FilipMartin Filip 981225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.66
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu 010615 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.72
2 Petr SmolíkPetr Smolík 021116 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1.66
3 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 020321 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.66
Skok vysoký - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.72
2 Petr PekárekPetr Pekárek 030904 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.69
3 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1.55
Skok vysoký - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 990827 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.48
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 000509 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.45
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 020315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.54
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 020503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.54
3 Anna ŠanderováAnna Šanderová 010124 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.51
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 030207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.51
2 Eliška MašterováEliška Mašterová 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.45
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 030118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.40
Skok o tyči - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.65
2 Radek BártlRadek Bártl 740926 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3.65
3 Ivo StrnadIvo Strnad 510330 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3.25
Skok o tyči - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.85
Skok o tyči - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 000811 AC PardubiceAC Pardubice 3.65
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 000514 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3.25
3 Rafaela BurdaRafaela Burda 981201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.05
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva KubešováEva Kubešová 020301 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.05
2 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 021227 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.85
3= Pavla BuřičováPavla Buřičová 010708 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.45
3= Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.45
Skok o tyči - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.65
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 040424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.45
Skok daleký - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6.36
2 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6.31
3 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6.19
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.52
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.85
3 Jiří BlahaJiří Blaha 020109 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5.64
Skok daleký - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.70
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 030104 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.44
3 Filip IranFilip Iran 030915 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.31
Skok daleký - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela BurdaMichaela Burda 940710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.69
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.14
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.12
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 020503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.94
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.90
3 Anna ŠanderováAnna Šanderová 010124 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4.88
Skok daleký - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 030207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.41
2 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 040910 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5.10
3 Klára KousalováKlára Kousalová 030219 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.90
Trojskok - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.92
2 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.91
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.83
Trojskok - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.96
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 000919 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.74
3 Petra MackováPetra Macková 971103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.46
Trojskok - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 020211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.95
2 Anna ŠanderováAnna Šanderová 010124 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.80
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 010629 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12.26
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.71
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 010209 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.33
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 030118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.18
2 Tereza LiškováTereza Lišková 030719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.16
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 030515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.14
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.95
2 Jakub NovákJakub Novák 030903 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 11.79
3 Jakub MartínekJakub Martínek 040123 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 11.34
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.88
2 Ivana KoktaváIvana Koktavá 010629 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.87
3 Lenka BaronováLenka Baronová 820705 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.59
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej LipovýOndřej Lipový 011120 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.85
2 Jiří BurdaJiří Burda 010607 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.16
3 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 020913 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.40
Vrh koulí 5kg - Veteráni (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr FilipPetr Filip 501012 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.49
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.66
2 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.79
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 20.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 980310 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.25
2 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.96
3 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.80