výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (20. 1. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:01.98
2 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:04.73
3 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.54
4 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.42
5 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:09.17
6 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:13.80
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:58.49
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:02.77
3 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:11.96
4 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:13.54
5 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:14.98
Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:12.87
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:12.96
3 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.34
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.71
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:18.55
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:24.41
7 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:27.70
8 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.10
9 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2:32.11
10 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:41.71
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:14.68
2 Adam VildomecAdam Vildomec 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:20.86
3 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:22.04
4 Jan CahaJan Caha 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:24.21
5 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:25.55
6 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:33.13
7 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.93
8 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:01.97
9 Martin OšmeraMartin Ošmera 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:12.60
10 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:14.72
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:22.03
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:30.68
3 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:36.31
4 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.65
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:26.16
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.24
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:34.98
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:37.11
5 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:40.44
6 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:42.99
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:22.53
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:27.13
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.81
4 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:30.97
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:31.19
6 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:33.62
7 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:41.84
8 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:42.30
9 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:45.06
10 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:53.80
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:33.42
2 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:36.04
3 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:41.29
4 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:41.31
5 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:45.84
6 Barbora SadilováBarbora Sadilová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.08
7 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:59.89
8 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:59.91
9 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3:00.84
Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 10 závodníků