výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (20. 1. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 22.49
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 24.46
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.70
4 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.78
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 24.28
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.72
4 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.13
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 24.50
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.16
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.62
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 24.65
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 25.43
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.36
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.88
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 27.35
4 Adam ŠtelzigAdam Štelzig 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 27.65
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.64
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25.61
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.21
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.71
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24.62
2 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.45
3 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.47
4 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 26.62
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.39
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.26
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 26.06
4 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.16
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.55
2 David PokornýDavid Pokorný 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 25.55
3 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.09
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.10
2 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 25.26
3 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 25.41
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.36
2 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.97
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 26.35
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.01
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.34
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 28.52
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.08
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 28.27
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 30.49
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.80
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.26
3 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.53
4 Gabriela SzendreiováGabriela Szendreiová 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 28.34
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 26.54
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.92
3 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.67
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 31.71
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28.33
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.73
3 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.93
4 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 30.46
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 27.20
2 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.76
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 28.90
4 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 30.61
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.85
2 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.16
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.41
4 Marie ŘehákováMarie Řeháková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 30.26
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.95
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.58
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.69
4 Karolína PánkováKarolína Pánková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.92
Celkem 4 závodníků