Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (20. 1. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:51.01
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.98
3 Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan 93 PolandPoland 1 1:55.22
4 Jakub OstropolskiJakub Ostropolski 00 PolandPoland 3 1:55.75
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.97
6 Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora 98 PolandPoland 2 1:56.08
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:57.41
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:58.12
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolandPoland 2 1:56.01
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 1:56.63
3 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 1:57.72
4 Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik 00 PolandPoland 5 1:58.90
5 Kamil KubickiKamil Kubicki 98 PolandPoland 4 2:00.21
6 Piotr SlonkaPiotr Slonka 99 PolandPoland 3 2:06.70
7 Olaf GluszekOlaf Gluszek 01 PolandPoland 1 2:08.97
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki 00 PolandPoland 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:58.45
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.26
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.55
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:01.46
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.66
6 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolandPoland 2:04.32
7 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 2:04.82
8 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:14.10
9 Maciej HarezaMaciej Hareza 01 PolandPoland 2:17.55
10 Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga 02 PolandPoland 2:21.01
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:03.41
2 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:04.09
3 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:05.17
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:06.46
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:08.76
6 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:10.89
7 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:13.51
8 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:14.23
9 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:20.96
10 Igor JaenelIgor Jaenel 04 PolandPoland 2:40.80
Celkem 10 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:07.78
2 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:08.56
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.93
4 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:16.49
5 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:16.59
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:18.62
7 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:19.91
8 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.86
Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:51.01
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.98
3 Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan 93 PolandPoland 1 1:55.22
4 Jakub OstropolskiJakub Ostropolski 00 PolandPoland 3 1:55.75
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.97
6 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolandPoland 2 1:56.01
7 Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora 98 PolandPoland 2 1:56.08
8 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 1:56.63
9 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:57.41
10 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 1:57.72
11 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:58.12
12 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:58.45
13 Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik 00 PolandPoland 5 1:58.90
14 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.26
15 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.55
16 Kamil KubickiKamil Kubicki 98 PolandPoland 4 2:00.21
17 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:01.46
18 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.66
19 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:03.41
20 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:04.09
21 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolandPoland 2:04.32
22 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 2:04.82
23 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:05.17
24 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:06.46
25 Piotr SlonkaPiotr Slonka 99 PolandPoland 3 2:06.70
26 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:07.78
27 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:08.56
28 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:08.76
29 Olaf GluszekOlaf Gluszek 01 PolandPoland 1 2:08.97
30 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:10.89
31 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:13.51
32 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:14.10
33 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:14.23
34 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.93
35 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:16.49
36 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:16.59
37 Maciej HarezaMaciej Hareza 01 PolandPoland 2:17.55
38 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:18.62
39 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:19.91
40 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:20.96
41 Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga 02 PolandPoland 2:21.01
42 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.86
43 Igor JaenelIgor Jaenel 04 PolandPoland 2:40.80
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki 00 PolandPoland 6 DNS
Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka 97 PolandPoland 3 2:11.84
2 Nicola SzeligaNicola Szeliga 00 PolandPoland 5 2:17.76
3 Julia HanJulia Han 99 PolandPoland 1 2:19.36
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:20.18
5 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:20.68
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:22.17
7 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:25.75
8 Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska 03 PolandPoland 6 2:27.97
9 Ewa PalaEwa Pala 03 PolandPoland 2 2:35.56
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:19.72
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:21.27
3 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolandPoland 3 2:23.03
4 Natalia OchnickaNatalia Ochnicka 03 PolandPoland 7 2:24.26
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:25.49
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:26.81
7 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:35.48
8 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:40.74
9 Sandra KuriataSandra Kuriata 00 PolandPoland 2 2:41.06
Kinga MrowiecKinga Mrowiec 01 PolandPoland 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:25.09
2 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:38.18
3 Inga HoldysInga Holdys 02 PolandPoland 6 2:38.80
4 Martyna SzyszkaMartyna Szyszka 02 PolandPoland 9 2:40.01
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:40.53
6 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:41.98
7 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:42.02
8 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:42.67
9 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.69
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:36.08
2 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:37.17
3 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.18
4 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:42.74
5 Natalia BartoňNatalia Bartoň 02 PolandPoland 9 2:44.03
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:44.60
7 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:45.11
8 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:46.98
9 Lenka MatelováLenka Matelová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:58.56
10 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:20.89
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka 97 PolandPoland 3 2:11.84
2 Nicola SzeligaNicola Szeliga 00 PolandPoland 5 2:17.76
3 Julia HanJulia Han 99 PolandPoland 1 2:19.36
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:19.72
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:20.18
6 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:20.68
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:21.27
8 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:22.17
9 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolandPoland 3 2:23.03
10 Natalia OchnickaNatalia Ochnicka 03 PolandPoland 7 2:24.26
11 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:25.09
12 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:25.49
13 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:25.75
14 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:26.81
15 Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska 03 PolandPoland 6 2:27.97
16 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:35.48
17 Ewa PalaEwa Pala 03 PolandPoland 2 2:35.56
18 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:36.08
19 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:37.17
20 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:38.18
21 Inga HoldysInga Holdys 02 PolandPoland 6 2:38.80
22 Martyna SzyszkaMartyna Szyszka 02 PolandPoland 9 2:40.01
23 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.18
24 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:40.53
25 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:40.74
26 Sandra KuriataSandra Kuriata 00 PolandPoland 2 2:41.06
27 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:41.98
28 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:42.02
29 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:42.67
30 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.69
31 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:42.74
32 Natalia BartoňNatalia Bartoň 02 PolandPoland 9 2:44.03
33 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:44.60
34 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:45.11
35 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:46.98
36 Lenka MatelováLenka Matelová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:58.56
37 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:20.89
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Kinga MrowiecKinga Mrowiec 01 PolandPoland 8 DNS