výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Olympcup

Praha-Stromovka (23. 1. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 23.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12.38
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11.58
3 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.20
4 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10.70
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.59
6 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.51
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.38
8 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 10.24
9 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.58
10 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 09.56
11 Petra VlasákováPetra Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 09.44
12 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.21
13 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 09.14
14 Arina PashkinaArina Pashkina
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.72
15 Laura BurýškováLaura Burýšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.13
16 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.07
17 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 08.06
18 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 07.88
19 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.58
20 Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 06.61
21 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 06.56
22 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 06.40
Celkem 22 závodníků