Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halová středa

Jablonec nad Nisou (24. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 06.96
2 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.16
3 Arkadiusz DrezekArkadiusz Drezek 99 KL Baltyk KoszalinKL Baltyk Koszalin 07.20
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.39
5 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.43
6 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.61
7 Mateusz KrawczykMateusz Krawczyk 01 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 09.59
Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.42
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.51
3 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.52
4= Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.52
4= Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.52
6 Jakub SemolonikJakub Semolonik 01 KL Baltyk KoszalinKL Baltyk Koszalin 07.60
7 Dawid SwobodaDawid Swoboda 03 MKL SzczecinMKL Szczecin 07.67
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.54
2 Rafal LosinRafal Losin 02 MKL SzczecinMKL Szczecin 07.58
3 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 UKS Piast BolkówUKS Piast Bolków 07.60
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.93
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.93
6 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.97
7 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 08.06
8 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 08.06
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.03
2 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.18
3 Dominik WróbelDominik Wróbel 04 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 08.24
4 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
5 Štěpán HonŠtěpán Hon 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.45
6 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.98
Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ZalasMichal Zalas 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.67
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.81
3 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.92
4 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.13
5 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.18
6 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.47
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.71
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.26
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.97
3 Duc Anh NguyenDuc Anh Nguyen 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.12
4 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.13
5 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
6 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.50
7 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.66
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.15
2 Bartosz ZahorskiBartosz Zahorski 01 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 08.34
3 Martin KrubertMartin Krubert 50 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.49
4 David KozákDavid Kozák 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51
5 Matěj HorynaMatěj Horyna 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.27
6 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.36
2 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 Sokol KněžmostSokol Kněžmost 08.55
3 Jan RůžičkaJan Růžička 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.67
4 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.80
5 Milan HozdaMilan Hozda 45 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.25
6 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.02
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.04
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.11
4 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.16
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.23
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.28
7 Maja PawlowskaMaja Pawlowska 02 KL Baltyk KoszalinKL Baltyk Koszalin 08.29
8 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.75
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.98
2 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.32
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
4 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.37
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.38
6 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.41
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.45
8 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.63
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.45
2 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.65
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
4 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.77
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.85
6 Anastazja KaniaAnastazja Kania 02 ISKRA BialogardISKRA Bialogard 08.89
7 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
8 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.98
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.70
2 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.75
3 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.77
4 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.96
5 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.98
6 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99
7 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.04
8 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.22
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.68
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.02
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.04
4 Barbora HeřmanováBarbora Heřmanová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.12
5 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.17
6 Nikola GabrišováNikola Gabrišová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.20
7 Nikol RusnakováNikol Rusnaková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.21
8 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.94
2 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.20
3 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.55
4 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.64
5 Johana KubatováJohana Kubatová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.81
6 Marie KopalováMarie Kopalová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.90
7 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.91
8 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.20
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.19
2 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.25
3 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.36
4 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.47
5 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.89
6 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.12
7 Adéla ŽežulkováAdéla Žežulková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.21
8 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.75
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.00
2 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.19
3 Vendy PlichtováVendy Plichtová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.57
4 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.83
5 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.06
6 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.20
7 Bára ZoubkováBára Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.39
8 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.58
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.46
2 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.89
4 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.17
5 Anna ČervenáAnna Červená 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.66
6 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.71
7 Amálie MlčochováAmálie Mlčochová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.73
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.73
2 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.83
3 Adéla KrykorkováAdéla Krykorková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.32
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.70
5 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.15
Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.82
2 Jaroslava BrožováJaroslava Brožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
3 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.67
4 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.47
5 Josefína PreislerováJosefína Preislerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.05
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.69
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.11
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.40
Celkem 3 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 35.59
2 Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.58
3 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 39.09
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel CiszewskiPawel Ciszewski 95 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 36.92
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 UKS Piast BolkówUKS Piast Bolków 39.90
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.50
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.25
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 39.27
4 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 42.17
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 38.46
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.21
3 Štěpán HonŠtěpán Hon 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 46.37
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.76
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 39.04
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40.62
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.98
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.30
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.36
4 Maciej WojciechowskiMaciej Wojciechowski 04 LKS Gornik Wal.LKS Gornik Wal. 48.73
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 37.94
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 41.51
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 44.28
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.63
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.91
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.68
3 Duc Anh NguyenDuc Anh Nguyen 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 49.32
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.54
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.60
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 55.32
Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.51
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 47.82
3 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.87
4 Johana KubatováJohana Kubatová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia JagielloJulia Jagiello 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 51.50
2 Nikola GabrišováNikola Gabrišová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.88
3 Julia ChodźkoJulia Chodźko 05 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 56.90
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 57.67
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 43.17
2 Natalia KnapeNatalia Knape 03 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 48.40
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.65
4 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.65
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.28
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 46.32
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.49
4 Zuzanna FartuszniakZuzanna Fartuszniak 02 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 56.75
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 44.37
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.80
3 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.09
4 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 57.18
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.98
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 49.98
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.35
4 Vendy PlichtováVendy Plichtová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.55
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.39
2 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.29
3 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 49.47
Anna RydvalováAnna Rydvalová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ChelstowskaMartyna Chelstowska 02 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 46.23
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.96
3 Julia WojciechowskaJulia Wojciechowska 05 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 51.38
4 Amálie MlčochováAmálie Mlčochová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.65
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.96
2 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.93
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.83
4 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56.54
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka TěmínováAnežka Těmínová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.87
2 Leona JirešováLeona Jirešová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 51.91
3 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.34
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:03.70
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:09.61
3 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:10.92
4 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:13.89
5 Aleksander GrabarczykAleksander Grabarczyk 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 2:17.64
6 Dominik WróbelDominik Wróbel 04 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 2:27.45
7 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:33.09
8 Bartolomiej TrzcíńskiBartolomiej Trzcíński 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 2:33.50
9 Mateusz KuchenbekerMateusz Kuchenbeker 05 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 2:44.15
10 Michal GlapkaMichal Glapka 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 2:44.84
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj HorynaMatěj Horyna 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:52.15
2 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:32.37
3 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:40.67
4 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:44.43
5 David KozákDavid Kozák 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:46.75
6 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:32.43
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:53.31
8 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:54.46
9 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:42.17
10 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:19.35
11 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:22.12
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daria PotomskaDaria Potomska 00 KS Hanza GoleniówKS Hanza Goleniów 2:27.23
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:27.26
3 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:29.02
4 Patrycja LuźyńskaPatrycja Luźyńska 00 MKL SzczecinMKL Szczecin 2:29.24
5 Lucja MalakLucja Malak 02 MKL SzczecinMKL Szczecin 2:33.73
6 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 2:47.36
7 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:48.11
8 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:52.94
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:39.15
2 Weronika FilochaWeronika Filocha 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 2:42.10
3 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:44.11
4 Aneta JechováAneta Jechová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:47.20
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:48.13
6 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:49.79
7 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:58.13
8 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:02.80
9 Nikola KlawźyńskaNikola Klawźyńska 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 3:04.50
10 Malgorzata SuchowerskaMalgorzata Suchowerska 05 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 3:08.90
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:46.80
2 Dariusz JaroszDariusz Jarosz 02 UKS Piast BolkówUKS Piast Bolków 10:06.17
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10:26.10
4 Michal DzideczekMichal Dzideczek 02 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 10:26.87
5 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10:52.90
6 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:57.48
7 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 Sokol KněžmostSokol Kněžmost 11:15.86
8 Filip ZadražilFilip Zadražil 98 TJ Bižu JablonecTJ Bižu Jablonec 11:16.36
9 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:42.48
10 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12:03.47
Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milena SadowskaMilena Sadowska 99 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 10:19.39
2 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:25.66
3 Hanna ChocianowskaHanna Chocianowska 04 LKLA Krokus Astromal LesznoLKLA Krokus Astromal Leszno 12:06.56
4 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12:16.75
5 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:58.36
6 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:06.37
Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Anna WiktorczykAnna Wiktorczyk 98 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.07
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.39
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.59
4 Rafal LosinRafal Losin 02 MKL SzczecinMKL Szczecin 09.19
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.91
2 Dawid SwobodaDawid Swoboda 03 MKL SzczecinMKL Szczecin 09.24
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.26
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.78
5 Szymon CieślakSzymon Cieślak 03 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 10.42
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.90
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.74
3 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.79
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.77
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.50
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.42
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.52
Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.41
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
2 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.67
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.72
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.90
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.93
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.24
7 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.50
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.68
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.69
3 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.87
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.10
2 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.10
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 3.80
4 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.30
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2.40
6 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2.10
7= Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2.00
7= Ondřej MatajOndřej Mataj
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2.00
9= Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.90
9= Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.90
11 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.80
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3.20
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.10
3 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.50
4 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2.30
5 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.20
6 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 2.20
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.25
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.96
3 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.91
4 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.85
5 Bartosz ZahorskiBartosz Zahorski
MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów
01 5.55
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.52
7 Mateusz KrawczykMateusz Krawczyk
MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów
01 5.47
8 Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.39
9 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.15
10 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.07
11 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.01
12 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.99
13 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.96
14 David KumstaDavid Kumsta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.90
15 David KozákDavid Kozák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.82
16 Jan RichtrJan Richtr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4.69
17 Szymon CieślakSzymon Cieślak
MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów
03 4.65
18 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.43
19 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.40
20 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.37
21 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4.33
22 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.30
23 Matěj KoravskýMatěj Koravský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.29
24 David VyčítalDavid Vyčítal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.26
25 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.13
26 Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.98
27 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.94
28 Dominik RozkovecDominik Rozkovec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.80
29 Matěj HorynaMatěj Horyna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.75
30 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.67
31 Adam DubenAdam Duben
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3.49
Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 NM
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 NM
Ondřej MatajOndřej Mataj
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 NM
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.39
2 Edyta BielskaEdyta Bielska
MLUKS Mokasyn PlotyMLUKS Mokasyn Ploty
01 5.38
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 5.18
4 Julia BaranJulia Baran
LKLA Krokus Astromal LesznoLKLA Krokus Astromal Leszno
03 4.91
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.80
6 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4.80
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.65
8 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.57
9 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4.55
10 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.50
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.48
12 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.44
13 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.31
14 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.31
15 Natálie KožuškováNatálie Kožušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.18
16 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.03
17 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.03
18 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.91
19 Daniela FidrováDaniela Fidrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.73
20 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.62
21 Anna AmbrožováAnna Ambrožová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.50
22 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.49
23 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 3.40
24 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.36
25 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.28
26 Adéla ŽežulkováAdéla Žežulková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.25
27 Aneta CrhováAneta Crhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.25
28 Tereza PapouškováTereza Papoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.11
Sára PoprováSára Poprová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
02 4.50
Rozálie FukalováRozálie Fukalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 NM
Bára ZoubkováBára Zoubková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 NM
Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 NM
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 NM
Jana NováJana Nová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 NM
Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 NM
Anna VejdělkováAnna Vejdělková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 NM
Zuzanna RozanskaZuzanna Rozanska
KL Baltyk KoszalinKL Baltyk Koszalin
01 NM
Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 NM
Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 NM
Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 NM
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 NM
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 NM
Celkem 42 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.30
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela ChabiniakGabriela Chabiniak
MKS Piast Lwówek ŚlaskiMKS Piast Lwówek Ślaski
01 11.72
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 10.15
3 Linda MísařováLinda Mísařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 07.97
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 12.48
2 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11.82
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.69
4 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.74
5 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.67
6 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 07.65
7 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 06.92
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 11.63
2 Michal ZalasMichal Zalas
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 11.26
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10.93
4 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 10.93
5 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10.10
6 David VyčítalDavid Vyčítal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.10
7 Pavel VáclavůPavel Václavů
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 07.68
8 Tomáš MachačíkTomáš Machačík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 07.47
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daria SzalanskaDaria Szalanska
LKS Gornik Wal.LKS Gornik Wal.
00 11.72
2 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 11.30
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 09.69
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal TrybulskiMichal Trybulski
LUKS Mgorsir Korf.LUKS Mgorsir Korf.
01 13.97
2 Jakub StankiewiczJakub Stankiewicz
WKS Ślask WroclawWKS Ślask Wroclaw
01 13.15
3 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11.29
4 Jan RůžičkaJan Růžička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 10.52
5 David KumstaDavid Kumsta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 09.43
6 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 09.16
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11.35
Celkem 1 závodníků