Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halová středa

Jablonec nad Nisou (24. 1. 2018)
skok o tyči - Muži (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel HalířPavel Halíř 000424 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.10
2 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.10
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3.80
skok o tyči - Ženy (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová 020802 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.20
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 990921 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.10
3 Anita HruškováAnita Hrušková 030608 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.50
skok daleký - Muži (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DemelJakub Demel 010426 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.25
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 030323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.96
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.91
skok daleký - Ženy (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 980612 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.39
2 Edyta BielskaEdyta Bielska 010616 MLUKS Mokasyn PlotyMLUKS Mokasyn Ploty 5.38
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 971020 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.18
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza LáchováTereza Láchová 060725 JAC BrnoJAC Brno 09.30
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela ChabiniakGabriela Chabiniak 010724 MKS Piast Lwówek ŚlaskiMKS Piast Lwówek Ślaski 11.72
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 020218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.15
3 Linda MísařováLinda Mísařová 011207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.97
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030715 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 12.48
2 Sára DočekalováSára Dočekalová 030515 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.82
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 030414 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.69
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek MalichMarek Malich 030127 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.63
2 Michal ZalasMichal Zalas 040312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.26
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.93
vrh koulí 4kg - Juniorky (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daria SzalanskaDaria Szalanska 001228 LKS Gornik Wal.LKS Gornik Wal. 11.72
2 Jana NovotnáJana Novotná 990126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.30
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 000607 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.69
vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal TrybulskiMichal Trybulski 010101 LUKS Mgorsir Korf.LUKS Mgorsir Korf. 13.97
2 Jakub StankiewiczJakub Stankiewicz 011011 WKS Ślask WroclawWKS Ślask Wroclaw 13.15
3 Šimon StudihradŠimon Studihrad 020623 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.29
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 24.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří MaturaJiří Matura 670824 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.35