Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halová středa

Jablonec nad Nisou (24. 1. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 35.59
2 Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.58
3 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 39.09
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel CiszewskiPawel Ciszewski 95 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 36.92
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 UKS Piast BolkówUKS Piast Bolków 39.90
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.50
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.25
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 39.27
4 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 42.17
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 38.46
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.21
3 Štěpán HonŠtěpán Hon 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 46.37
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.76
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 39.04
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40.62
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.98
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.30
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.36
4 Maciej WojciechowskiMaciej Wojciechowski 04 LKS Gornik Wal.LKS Gornik Wal. 48.73
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 37.94
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 41.51
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 44.28
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.63
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.91
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.68
3 Duc Anh NguyenDuc Anh Nguyen 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 49.32
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.54
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.60
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 55.32
Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.51
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 47.82
3 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.87
4 Johana KubatováJohana Kubatová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia JagielloJulia Jagiello 04 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 51.50
2 Nikola GabrišováNikola Gabrišová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.88
3 Julia ChodźkoJulia Chodźko 05 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 56.90
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 57.67
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 43.17
2 Natalia KnapeNatalia Knape 03 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 48.40
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.65
4 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.65
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.28
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 46.32
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.49
4 Zuzanna FartuszniakZuzanna Fartuszniak 02 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 56.75
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 44.37
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.80
3 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.09
4 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 57.18
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.98
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 49.98
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.35
4 Vendy PlichtováVendy Plichtová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.55
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.39
2 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.29
3 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 49.47
Anna RydvalováAnna Rydvalová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ChelstowskaMartyna Chelstowska 02 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 46.23
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.96
3 Julia WojciechowskaJulia Wojciechowska 05 WMLKS Pomorze StargardWMLKS Pomorze Stargard 51.38
4 Amálie MlčochováAmálie Mlčochová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.65
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.96
2 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.93
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.83
4 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56.54
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (st, 24.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka TěmínováAnežka Těmínová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.87
2 Leona JirešováLeona Jirešová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 51.91
3 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.34
Celkem 3 závodníků