Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (27. 1. 2018)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:03.41
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:04.71
3 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:04.95
4 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4 4:06.25
5 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:07.42
6 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 4:11.04
7 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 4:13.80
8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 4:18.46
Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:21.83
2 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:24.40
3 Jiří SrchJiří Srch 98 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 4:41.69
4 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 4:58.15
5 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 5:14.11
MS Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 4:22.41
MS Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 4:18.24
MS Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 4:40.19
MS Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:19.20
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 5 4:34.59
2 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:39.57
3 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:40.88
4 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 6 4:44.25
5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:52.98
6 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 5:07.80
7 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 5:24.52
8 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 5:49.13
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:41.16
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 5:08.08
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 5:10.53
4 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 5:43.40
5 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:46.57
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 5:17.45
MS Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 5:02.29
MS Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:20.08
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 5:13.95
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 5:14.52
3 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 5:55.96
MS Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 5:39.69
MS Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 6:02.75
MS Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 4:51.73
Celkem 6 závodníků