výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (27. 1. 2018)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.561.611.661.711.761.811.861.891.921.951.982.002.022.04
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.02 -----ooooooooxxx
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2.00 -----xooxoooxoox-xx
3 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1.92 ----oooxooxxx
4 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 1.89 -----oxxoxoxxx
5 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.81 --ooxooxxx
6 Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.81 ---oxxooxxx
7 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.71 oooxxoxxx
MS Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.81
MS Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.89
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 1.71
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.86
MS Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 1.66
MS Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1.81
MS Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.86
MS Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC PardubiceAC Pardubice
70 1.66
Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 DNS
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 DNS
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.811.861.891.921.951.98
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.81 oooxoooxoxxx
2 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.76 --oooxxoxxx
3 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.76 xxo--xooxxoxxx
4 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 1.71 -ooooxxx
5 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.66 ooxoxxoxxx
6 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.61 oxxoxoxxx
7 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.61 oxoxxoxxx
MS Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.76
MS Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1.61
MS Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.81
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.71
MS Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.61
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.591.621.651.681.701.721.741.76
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.74 --oooxooooxooxxx
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.72 ---ooooooxoxxx
3 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1.59 -ooxxoxxoxxx
4 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.56 oxooxxoxxx
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 1.46 ooxxx
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.65
Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 DNS
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 DNS
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.68
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.59 -oooooxxx
2= Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.51 oooxoxxx
2= Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.51 oooxoxxx
4= Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.51 oooxxoxxx
4= Eliška FleisigováEliška Fleisigová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 1.51 oooxxoxxx
6= Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.46 -ooxxx
6= Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.46 oooxxx
6= Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.46 oooxxx
9 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.46 xxooxoxxx
10 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.41 oxxoxxx
11 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 1.41 xxoxxoxxx
12 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 1.36 xoxxx
MS Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.46
MS Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1.51
MS Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.62
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.51
Celkem 16 závodníků