výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (27. 1. 2018)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.09
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.84
MS Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
MS David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.99
Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.28
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.69
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.49
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.73
Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.54
2 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.24
MS Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.90
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.38
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.53
Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.16
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 09.73
MS Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.93
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.65
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.94
2 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.78
3 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.10
MS Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.56
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.40
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.42
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.67
5 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.16
6 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.18
7 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.22
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.68
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 10.38
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.58
MS Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.59
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.48
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.96
MS Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.97
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.23
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.52
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.26
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.28
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.51
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.76
6 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 09.92
7 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.19
8 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 11.59
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.11
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 10.24
3 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.98
4 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.22
5 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 11.61
MS Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 10.81
MS Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.44
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.09
MS Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.04
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.15
MS Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.93
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.15
MS Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.36
MS Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.51
Celkem 7 závodníků