Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (27. 1. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 48.88
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 51.55
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 51.79
Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.59
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 54.91
3 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 54.97
4 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.09
5 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.82
Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 50.10
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 52.30
MS Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 54.72
MS Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.40
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.78
MS Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 55.68
MS Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 51.81
MS Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.89
MS Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.52
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 51.71
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 52.61
MS Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 52.87
MS Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.17
MS Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.55
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.32
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.16
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 51.67
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 54.47
4 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 57.60
5 Pavel AušprunkPavel Aušprunk 02 TJ SušiceTJ Sušice 1 64.16
Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 62.24
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 53.97
MS Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 54.89
MS Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 51.38
MS Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.37
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 55.03
MS František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.13
MS Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 54.34
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 58.11
MS David TermerDavid Termer 02 AK SokolovAK Sokolov 5 55.28
MS Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 58.29
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.95
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 58.94
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.65
4 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 61.50
5 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 64.83
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 61.56
2 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 5 67.01
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 67.22
4 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 67.58
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 62.23
Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 57.32
MS Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.75
MS Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.69
MS Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.32
MS Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.71
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 59.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 61.32
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 61.68
MS Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 62.41
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.95
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 58.77
MS Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 61.56
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 62.02
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 63.89
3 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 67.62
4 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 83.45
Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 62.27
2 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 65.06
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 75.63
4 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 78.06
Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 61.95
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 65.52
3 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 67.75
4 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 67.79
5 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 69.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 58.10
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 59.33
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.84
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 60.17
Celkem 4 závodníků