výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (27. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.06
2 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.17
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.48
4 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.52
5 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 07.87
6 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.90
7 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.13
8 Vasil ČalovkaVasil Čalovka 49 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.03
2 Marek ChlupMarek Chlup 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 07.48
3 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.54
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.56
5 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.74
6 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 07.79
7 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 07.91
8 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.10
2 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.49
3 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.51
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.64
5 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.67
6 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 07.73
7 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.85
8 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 08.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 07.39
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 07.49
3 Jan BílýJan Bílý AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.55
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.66
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.16
6 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.26
MS Daniel DominiakDaniel Dominiak 01 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 07.58
Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.39
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.46
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.59
4 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.72
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.07
6 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 08.20
7 Adam NovákAdam Novák 02 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 8 08.57
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.16
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.65
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 07.70
4 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 07.74
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.07
6 Petr StrunaPetr Struna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.21
MS Kamil MisekKamil Misek 03 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 07.84
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.16
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.57
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.61
4 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.81
5 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.96
6 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 08.22
7 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.25
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 06.96
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.01
3 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.09
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.11
5 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 07.30
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.31
7 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 07.34
8 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.35
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.83
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.90
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.03
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.16
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.17
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.26
7 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.29
8 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.34
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.93
2 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.15
3 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.25
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.72
5 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.80
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.83
7 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.84
8 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.15
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.29
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.31
4 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.33
5 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.55
6 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.63
7 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.75
8 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.14
2 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.41
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.44
4 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.52
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.59
Karolína HlouškováKarolína Hloušková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Eliška PaulůEliška Paulů 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.19
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.49
3 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.79
4 Nela JandurováNela Jandurová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.88
MS Karolina WysotaKarolina Wysota 00 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 08.08
Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2 DNS
Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.42
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.50
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.77
4 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.83
5 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.86
6 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.96
MS Zofia BrzozowiecZofia Brzozowiec 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 09.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.03
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.22
3 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.47
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.80
5 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.95
6 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.20
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.11
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.18
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.23
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.27
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.39
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.52
7 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.67
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.81
2 Jan BílýJan Bílý AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 24.68
MS Daniel DominiakDaniel Dominiak 01 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 24.27
Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.57
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 24.63
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.84
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.82
2 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.91
MS Krzystof JankowskiKrzystof Jankowski 01 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 2 26.20
MS Kamil MisekKamil Misek 03 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 1 25.61
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.29
2 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.08
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 25.23
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 25.84
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 24.27
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.62
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 27.66
Petr StrunaPetr Struna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.90
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 25.00
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 25.59
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 27.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.42
2 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.29
3 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 26.89
4 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 28.08
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.61
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 25.43
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.56
4 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 27.26
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.71
2 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.92
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.55
4 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.59
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.64
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.67
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 27.29
MS Karolina WysotaKarolina Wysota 00 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 26.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.40
2 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 28.35
MS Julia RosaJulia Rosa 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 3 28.98
MS Ewa DziemidowiczEwa Dziemidowicz 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 2 28.78
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.20
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.60
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 29.08
MS Zofia BrzozowiecZofia Brzozowiec 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 3 31.39
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 28.47
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.60
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.61
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 30.23
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 29.57
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 29.62
3 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 29.62
4 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 30.15
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 29.44
2 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.89
3 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3 30.77
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 34.84
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 27.71
2 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 30.43
3 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 32.26
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.68
2 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.84
3 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.13
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 31.12
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 28.19
2 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 31.55
3 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 32.10
Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.46
2 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 28.56
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 29.15
4 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 30.85
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Anežka TěmínováAnežka Těmínová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.82
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 54.39
MS Jacek PaździerkiewiczJacek Paździerkiewicz 01 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 4 54.85
Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 55.25
MS Piotr KreczewskiPiotr Kreczewski 02 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 3 59.18
Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS
Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 53.43
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.83
3 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 56.67
4 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 59.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 60.75
2 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 63.60
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 64.25
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 57.97
2 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 61.98
MS Pawel ChorzepaPawel Chorzepa 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 2 76.90
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.35
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 58.32
Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 62.15
2 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 63.08
3 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 67.44
MS Weronika RodakWeronika Rodak 00 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 3 62.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 60.06
2 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 68.48
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 71.12
4 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 72.51
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 58.57
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 63.60
3 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 68.43
4 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 75.82
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 60.60
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 62.19
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.05
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:02.05
2 Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.67
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:03.23
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:03.75
5 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:07.28
6 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:09.13
7 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:11.14
8 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:13.14
9 Jan KopřivaJan Kopřiva 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 6 2:13.74
10 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:16.55
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:02.80
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:10.73
3 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:13.13
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:13.41
5 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 2:15.20
6 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:16.48
7 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 9 2:24.96
8 Robert HurdálekRobert Hurdálek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:31.76
9 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:41.11
10 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:45.33
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:19.13
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:28.20
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:29.34
4 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:34.36
5 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:42.49
6 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:43.04
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:47.27
MS Marcelina PawlakMarcelina Pawlak 00 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 1 2:29.08
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 4:05.53
2 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 2 4:09.76
3 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:12.55
4 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:15.70
5 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:29.75
6 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15 4:30.67
7 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 4:34.53
8 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 4:35.26
9 Radek KahánekRadek Kahánek 90 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 4:44.93
10 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 4:50.60
11 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 4:54.94
12 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 5:00.64
13 Vladimír NevyhoštěnýVladimír Nevyhoštěný 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 5:07.31
MS Lukasz KlatkaLukasz Klatka 99 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 3 4:23.21
MS Maciej PuterkoMaciej Puterko 01 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 7 4:51.04
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:51.25
2 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:10.70
3 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:22.14
4 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 9 5:29.96
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 5:34.25
6 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:36.17
7 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:53.30
MS Justyna LakotaJustyna Lakota 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 7 6:19.72
MS Dominika GiletaDominika Gileta 00 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 1 5:14.77
MS Agata KowalskaAgata Kowalska 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 5 5:44.77
MS Kaja PopielKaja Popiel 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 6 5:32.78
MS Olga SkrzypońskaOlga Skrzypońska 01 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 12 5:31.18
Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 DNS
Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 DNF
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.44
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.45
3 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.97
4 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 10.21
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.04
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.22
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.09
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.18
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 09.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.62
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 09.65
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.86
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.54
Celkem 4 závodníků

4 x 150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havrda, Bílý, Formánek Havrda, Bílý, Formánek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:10.37
2 Kypta, Petrželka, Monzar Kypta, Petrželka, Monzar AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 1:11.34
3 Osoba, Vaníček, Princ Osoba, Vaníček, Princ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:17.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Uhlíř, Šípek, Velíšek, Hlaváček Uhlíř, Šípek, Velíšek, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:12.45
2 Hanyk, Čermák, Šafář Hanyk, Čermák, Šafář AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:15.82
3 Dlouhý, Bekr, Černý, Hofmann Dlouhý, Bekr, Černý, Hofmann AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 1:21.14
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jirásko, Vrbata, Doubek, Rýdl Jirásko, Vrbata, Doubek, Rýdl TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 1:12.44
2 Drašar, Macourek, Zajac, Čermák Drašar, Macourek, Zajac, Čermák TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 1:16.84
3 Vosáhlo, Kunrt, Šantroch, Vintr Vosáhlo, Kunrt, Šantroch, Vintr TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:19.86
Celkem 3 závodníků

4 x 150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Štanclová, Rappová, Šimůnková Novotná, Štanclová, Rappová, Šimůnková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:18.50
2 Sajdlová, Gaubmannová, Vašinová, Vaníčková Sajdlová, Gaubmannová, Vašinová, Vaníčková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 1:23.47
3 Podpěrová, Krouská, Kočová, Nečásková Podpěrová, Krouská, Kočová, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:24.17
4 Klímová, Ryšavá, Širlová, Pařzeltová Klímová, Ryšavá, Širlová, Pařzeltová AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 1:25.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Odvárková, Kopecká, Bradová, Milotová Odvárková, Kopecká, Bradová, Milotová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:19.29
2 Kozlová, Jandurová, Lorencová, Jandurová Kozlová, Jandurová, Lorencová, Jandurová AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 1:25.30
3 Kotková, Hubálková, Sedláčková, Petrová Kotková, Hubálková, Sedláčková, Petrová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 1:25.31
4 Svátková, Matějovská, Prokopová, Fotrová Svátková, Matějovská, Prokopová, Fotrová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 1:26.51
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.05
1 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.99 ---o-oooooxoxoxxx
2 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.96 ----oooxooxoxo-xxx
3 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.93 ------o-oo-xxx
4 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.90 ---ooxoxoooxxx
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.81 -o-oxooxxx
6= Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 1.70 oooxxx
6= Johan HaiblíkJohan Haiblík
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
00 1.70 -ooxxx
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.70 oxooxxx
9 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.70 xxoxxoxoxxx
10 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.65 ooxxx
Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 NM xxx
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1.59 ---ooooxxx
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1.56 --ooxoxoxxx
3 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.56 --xooxxoxxoxxx
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.53 oooxxoxoxx-
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.50 ooooxxx
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 1.50 -ooxxoxxx
7 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 1.50 -xoxoxxoxxx
8 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.45 ooxoxxx
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.45 oxoxoxxx
10 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 1.40 ooxxx
11 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.40 xooxxx
12 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.40 xoxo-
13 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1.35 xoxxx
14 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.35 xxoxxx
MS Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.35
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.403.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.065.155.30
1 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 4.40 -------o-ooxxoxxx
2 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 4.20 -----o-xxo-oxxx
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 4.00 ---xxo-xo-o-xxx
4 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.00 -----o-xo-xxx
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.80 -----o-xxx
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.80 --oxoxoxoxxx
7 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.40 oooxxx
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3.20 xoxxoxxx
9 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 3.00 xoxxx
MS Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.15
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.30
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.20 -----oooooxxx
2 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3.00 ---o-oxoxoxxx
3 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.90 ---xoo-oxxx
4 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.80 -----xoxxx
5 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 2.70 -oooox--
6 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 2.40 oooxxx
7= Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 2.00 oxxx
7= Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2.00 oxxx
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 6.85 6,645,656,836,836,856,826,65
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 6.08 6,085,88x6,083,54x-
3 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5.93 5,93xx5,935,685,755,84
4 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.79 5,715,695,765,765,755,395,79
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5.61 5,615,55x5,613,67xx
6 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 5.55 5,55x5,525,555,010.00.0
7 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 5.49 5,474,295,495,494,774,084,30
8 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.49 xx5,495,49xx4,10
9 Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.33 5,31x5,335,330.00.00.0
10 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5.09 x5,09x5,090.00.00.0
11 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.07 x5,07x5,070.00.00.0
12 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 4.58 4,374,474,584,580.00.00.0
13 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4.43 x4,434,244,430.00.00.0
MS Szymon SargalskiSzymon Sargalski
SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna
03 3.89
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.95 5,755,81x5,815,755,95x
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5.81 5,735,775,765,775,795,81x
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.50 x5,145,345,34x5,005,50
4 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.42 5,39xx5,395,42xx
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 5.32 5,015,075,205,205,015,325,20
6 Kateřina ČernáKateřina Černá
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 5.12 4,945,08-5,08-4,995,12
7 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.08 4,794,905,085,08x5,00x
8 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.07 5,074,814,845,07x4,57x
9 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.95 4,454,95x4,950.00.00.0
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 4.93 4,934,70x4,930.00.00.0
11 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4.92 4,924,494,604,920.00.00.0
12 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 4.91 4,91-4,774,910.00.00.0
13 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.64 4,544,174,644,640.00.00.0
14 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.63 x4,63x4,630.00.00.0
15 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.54 4,494,544,414,540.00.00.0
16 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.54 4,444,54-4,540.00.00.0
17 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.53 4,534,384,314,530.00.00.0
18 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.45 x4,454,454,450.00.00.0
19 Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4.42 4,294,354,424,420.0  +429.00.00.0
20 Tereza FlaxováTereza Flaxová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4.36 4,364,254,294,360.00.00.0
21 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.32 x4,32x4,320.00.00.0
22 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.25 4,034,254,104,250.00.00.0
23 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.99 3,993,89x3,990.0  +442.00.00.0
24 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 3.31 x3,163,313,310.00.00.0
MS Ewa DziemidowiczEwa Dziemidowicz
SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna
02 4.73
Eliška PaulůEliška Paulů
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 DNS ---00.00.00.0
Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 DNS ---00.00.00.0
Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína HlouškováKarolína Hloušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 12.81 12,8112,45-12,8112,6612,66-
2 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 12.23 12,0711,9811,9812,07-12,2312,05
3 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 11.60 11,6011,28-11,6011,13--
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 NM xx-0.0---
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 11.32 11,32xx11,3211,24-x
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 10.61 x10,61x10,6110,50x10,34
3 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 10.26 x10,09x10,09x10,2610,15
4 Natálie JakobiNatálie Jakobi
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 09.51 x09,51x09,51xxx
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 12.53 12,53x12,0412,53xx12,32
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.25 10,5810,7011,2511,25x11,15x
3 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10.14 10,1410,00x10,14x09,22x
4 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 09.60 09,2609,60x09,60x09,0508,55
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 09.54 09,4009,1409,5409,5409,4009,0809,38
6 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 08.87 08,2108,6608,8708,8708,57--
7 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 08.22 07,0208,15x08,1507,6508,2008,22
8 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 07.95 07,9507,0007,6407,9507,5407,7007,80
9 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 07.50 07,5007,4307,3707,5007,4807,34x
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 14.56 14,4514,5614,0814,560.00.00.0
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 14.05 13,3213,5013,5313,5314,05x13,53
3 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13.26 11,20xx11,2012,49x13,26
4 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12.57 11,62x12,2812,2812,57x12,40
5 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 12.33 10,9511,6412,3312,330.00.00.0
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 12.19 11,21x12,1912,19x12,18x
7 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 11.74 11,0210,7210,8511,0211,0611,74x
8 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 11.66 10,4811,4510,7411,4510,6310,9611,66
9 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11.56 10,9811,1411,2611,2611,0011,5610,83
10 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.30 11,3010,8810,8911,3010,6211,1211,23
11 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 10.85 10,7010,85x10,850.00.00.0
12 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 10.72 10,6210,72x10,720.00.00.0
13 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 10.27 08,7610,1210,2710,270.00.00.0
14 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 09.95 09,1409,95x09,950.00.00.0
15 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 08.85 08,7408,8508,2208,850.00.00.0
16 Ondřej BogyoOndřej Bogyo
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 08.47 x07,6708,4708,470.00.00.0
17 František MockerFrantišek Mocker
AC Česká LípaAC Česká Lípa
58 06.60 06,6006,2806,4006,600.00.00.0
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků